Франківський боєць батальйону “Донбас” закликав небайдужих допомогти пораненому побратиму

Колишній боєць батальйону “Донбас” Андріан Волгін закликав небайдужих людей допомогти пораненому в АТО прикарпатцю Олегу Івахнюку.

В знак єдності всіх у прагненні виявити увагу до порятунку пораненого воїна- акцію підтримки Олега Івахнюка продовжив боєць батальйону “Донбас” з Івано-Франківська Андріан Волгін, який також пережив і полон!За побратима! – йдеться у повідомленні на сторінці “Врятувати воїна Олега Івахнюка Офіційна сторінка допомоги” у Фейсбук.

Андріан Волгін

Станом на 29 вересня 2015 року поранений Олег Івахнюк боєць ,батальйону “Донбас” м. Калуш Івано-Франківська область переніс 22 операції, знаходиться в лежачому стані 15 місяців, був на лікуванні в трьох лікарнях та закордоном в Польщі (лікування не дало результатів, хоч лікарі прикладали максимум зусиль ),раніше надана допомога витрачена в сумі , яка оголоситься в групі.
Для нас важливо, щоб люди зрозуміли навіщо збираються кошти знову, адже шанс , який дарують лікарі зараз коштує від 50 тис. євро в Іспанській клініці, де фахівці чекають з великими надіями.Все залежить від суми.Тож давайте разом пришвидшимо термін поїздки Олега закордон, його бажання боротись за власне здоров”я дуже велике, стан погіршується, пролежні, окостиніння кісток та відмирання тканин, загроза ампутації ноги та параліч, бо ліву ногу він зовсім не відчуває, праву частково з мінімальним відчуттям.

Олег Івахнюк

Реквізити для допомоги:

картка Приват: Івахнюк Олег Петрович:4149 4978 0992 1416

Нагадаємо, 29-річний калушанин Олег Івахнюк зазнав поранення 18 липня 2014 року під час визволення Попасної. На околиці міста його загін потрапив у засідку. Того дня загинули 4, були поранені ще 14 побратимів Олега. Усіх, попри щільний вогонь ворога, вдалося винести з поля бою.

Три кулі увійшли у стегно бійця. 24 липня Олега привезли до Харківського військового шпиталю.Операція тривала три години. Відтоді розпочалась історія боротьби за життя та здоров’я бійця.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську водій маршрутки №56 проігнорував маму з дитиною у колясці
Наступна : У Франківську місцевий житель використовував власне помешкання для збуту наркотиків

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×