Франківські школярі спробували себе у ковальському мистецтві. ФОТО

16 вересня 2015 року в приміщенні Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (вул. Мазепи 10) проходив факультатив для учнів старших класів шкіл міста на тему «Бізнес – рушійна сила розвитку ковальського мистецтва» в рамках проекту «Відновлення ковальського мистецтва як одного із найстаріших елементів економічного зростання», що фінансується з коштів Європейського Союзу.

В рамках заходу учні мали змогу відвідати майстерні ювелірного виробництва з металу та ковальську кузню. Також вони прослухали лекцію про особливості створення ювелірних виробів та їх естетичну та матеріальну цінність.

Для закріплення теоретичного матеріалу працівниками Інституту мистецтва було проведено 2 майстер-класи по виготовленню ювелірних виробів, під час яких діти побачили на власні очі процес створення витворів мистецтва з металу.

Організаторами факультативу є управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр» за підтримки міського Центру дозвілля дітей та юнацтва та Інституту мистецтв ПНУ ім. В. Стефаника.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Коломийщині водій “Фіату” збив велосипедиста
Наступна : На Снятинщині відкрилась “Школа волонтерів”. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×