Франківські кікбоксери повернулись з Іспанії: привезли нагороди та не обійшлося без пригод. ФОТОЗВІТ

Як повідомляло Станіславське ТБ, 2 листопада прикарпатські кікбоксери їздили на Чемпіонат світу в Іспанію.

4 листопада спортсмени приїхала до Іспанії, з 5 по 8 листопада розпочався чемпіонат, де франківці провели свої перші бої, здобувши перемоги.

Боксери змагалися у 4 розділах: фул-контакт, лайт-контакт, лоу-кік-лайт-контакт, К1-лайт-контакт. Перший розділ є найжорсткішим, інші ж на техніку і витривалість.

Як стало відомо журналістам  Станіславському ТБ, 7 спортсменів з Івано-Франківської області, на Чемпіонаті світу з кікбоксингу в м. Бенідорн (Іспанія) показали такий результат:

Фул-контакт: Віталій Мерінов (89 кг) – 1 місце, Ярослав Рипньовський (+91 кг) – 1 місце, Володимир Марценюк (67 кг) – 2 місце, Назар Боднарчук – 2 місце, Іван Грушка – 1 місце.

Лайт-контакт: Віталій Мерінов (89 кг) – 1 місце, Ярослав Рипньовський (+91 кг) – 1 місце, Володимир Марценюк (67 кг) – 1 місце, Назар Боднарчук – 2 місце, Олександр Полатайко – 3 місце.

Лоу-кік-лайт-контакт: Віталій Мерінов (89 кг) – місце,  Ярослав Рипньовський (+91 кг) – 1 місце, Володимир Марценюк (67 кг) – 2 місце, Олег Стефурин (надвірнянець) – 2 місце.

К1-лайт-контакт: Віталій Мерінов (89 кг) – місце,  Ярослав Рипньовський (+91 кг) – 1 місце, Володимир Марценюк (67 кг) – 3 місце, Назар Боднарчук – 1 місце, Олег Стефурин (надвірнянець) – 2 місце.

Таким чином, Віталій Мерінов та Ярослав Рипньовський отримали 100%-ву перемогу у всіх 4 розділах. Для прикладу, для цього Мерінов провів 12 боїв. Як відомо, заслужений  майстер спорту з кікбоксингу та чемпіон світу 2009, 2010, 2013 рр. Віталій Мерінов став вчетверте чемпіоном – у 2015 році.

Спортсменам допомагали тренери – Володимир Вострецов, Роман Федів, Тарас Вінтоняк, Олексій Рошак.

У Чепіонаті світі з кікбоксингу взяли участь понад 3 тисячі спортсменів – представники з 70 країн світу.

  • Франківські кікбоксери
  • Віталій Мерінов
  • Віталій Мерінов
  • Франківські кікбоксери
  • Віталій Мерінов
  • Українська діаспора в Іспанії пригощає спортсменів
  • Франківські кікбоксери
  • Чемпіонат світу в Іспанії

Заслужений  майстер спорту з кікбоксингу та чемпіон світу 2009, 2010, 2013, 2015 рр. Віталій Мерінов каже, що на змаганнях Україна показала результати  високі і знаходиться у списку перших країн світу.

Якщо говорити про переліт, переїзд та інші моменти, які траплялися з спортсменами, то Віталій Мерінов зазначив, що одним з найприємніших моментів була підтримка від української діаспори в Іспанії. Саме там, Володимир Ковальчук, дізнавшись у соціальних мережах про те, що хлопці їдуть на змагання, зконтактувався з ними і допомагав: разом з компанією приходив на всі змагання та підтримував, привозив багато-багато мандарин для франківців. За це всі прикарпатські спортсмени вдячні, адже знаходились далеко від дому і підтримка була необхідна.

Натомість, коли хлопці повертались додому, то у Польщі їх спіткала біда:

“У Польщі серед дороги завершилось пальне у нашій автівці, якось не розрахував водій, що так станеться. Ми з кікбоксерами штовхали близько 1-2 км автомобіль допоки нам допоміг незнайомець. Чоловік продав пальне, правда, за ціну вдвічі більшу”, – зізнається Мерінов.

Та спортсмени згадують цей момент, як жарт, бо всі вдома і вже відпочивають, здобувши свої перемоги. 

“Ми вдячні усім за підтримку. Так, переліт був важкий, дорога важка, але ми відчули підтримку, як з дому, так і від діаспори. Ми раді, що виступили. Тепер будемо чекати наступного року і нових перемог”, – зазначив заслужений  майстер спорту з кікбоксингу та чемпіон світу  Віталій Мерінов.

 

 

 

 

 

1 Trackback

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Пряма трансляція теледебатів між Ігорем Насаликом та Русланом Марцінківим. ВІДЕО
Наступна : “Батьківщина”, яка підтримала Марцинківа у другому турі, не прийшла на публічні дебати

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×