Франківські депутати підтримали створення контрольної комісії щодо незаконної забудови міського озера

Сьогодні на пленарне засідання сесії Івано-Франківської міської ради активісти ініціативи «Вільне озеро» та громадкість прийшли аби відстояти територію зеленої зони навколо міського озера.

Вчора відбулося засідання земельної комісії, яка одноголосно підтримала рішення створити тимчасову контрольну комісію щодо цього питання, передає Станіславське ТБ.

Нагадаємо, сьогодні міський голова зазначив, що навіть готовий ветувати рішення забудови міського озера у разі прийняття його депутатами.

Іван Герасимко, зачитуючи документ наголосив, що в одному із пунктів рішення йдеться про те, що комісія повинна працювати публічно і на сайті міськради повинно бути оголошення про місце і час проведення засідання комісії.

У заді засідання виникла суперечка стосовно того, хто повинен очолити цю комісія, оскільки ніхто із депутатів не хотів брати на себе відповідальність у такому скандальному питанні. Пізніше від громадкості вийшла ініціатива, аби сам міський голова очолив комісію, однак Марцінків відмовився. 

Відтак, депутати прийняли рішення до складу комісії включити:

Ігор Корсун«Самопоміч»

Володимир Балагура «БПП»

Андрій Строїч «Свобода»

Василь Ревчук «Батьківщина»

Мерінов Віталій «УКРОП»

Андріан Волгін «БПП»

Також у рішенні йдеться про включення до складу комісії і громадських активістів від ініціативи «Вільне озеро», а саме Тараса Случика, Наталю Голомідову, Наталю Сербин та Дениса Квасова.

Головою комісії було вирішено обрати депутата Віталія Мерінова.

Проект рішення підтримали 38 депутатів. Сам Марцінків під час голосування утримався, але члени лічильної комісії сказали, що так і не почули позицію мера. Потім міський голова повторив, що підтримує створення комісії. 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську влаштували благодійний обід для безхатьків. ФОТО
Наступна : Міська рада готова “влити” у стадіон “Рух” 1 млн грн, для відновлення футбольного клубу “Прикарпаття”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×