Франківські чиновники думають, як голосно заявити про Україну на європейському ринку

В Івано-Франківську обговорили проблемні питання та перспектив соціально-економічного розвитку Прикарпаття на найближчі роки.

Під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулась нарада з даного питання, також участь у засіданні взяв народний депутат України Михайло Довбенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних служб та установ.

Зокрема, йшлося про проведення міжнародного форуму «Європа Карпат» у Яремчі, реалізацію проектів спрямованих на розвиток туристичної галузі, ремонт автомобільних доріг тощо. Про це Станіславському ТБ повідомили у прес-службі Івано-Франківської ОДА.

«Форум «Європа Карпат» вперше відбудеться на теренах нашої області. Участь у ньому братимуть представники урядів та інші високопосадовці європейських країн і нашої держави. – розповів Олег Гончарук. – Таке високе представництво учасників заходу дасть можливість предметно говорити про співпрацю у різних галузях економіки. «Європа Карпат» – це наша можливість голосно заявити про Україну на європейському ринку».

Подібну думку висловив і Михайло Довбенко: «Коли ми говоримо про «Єврокарпатську ініціативу» за кордоном, то бачимо велику зацікавленість наших партнерів, готовність до реалізації спільних проектів. Потрібно максимально ефективно використовувати цю можливість», – зазначив народний депутат України.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Назустріч мріям”: на Прикарпатті діти відвідали майстер-клас “Великодня писанка”. ФОТО
Наступна : Як провести неймовірні травневі вихідні у Карпатах. Поради блогера

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×