Франківські активісти хочуть відсторонити скандальну директорку від обов’язків

Івано-франківські активісти перейнялися ситуацією, яка склалася у загальноосвітній спеціалізованій школі №1 , тож вирішили покласти край поборам у школі та ” корупційному ставленню до своїх обов’язків директора школи Любов Мурги”.

Громадські організації Івано-Франківська вирішили написати лист-звернення Міністру освіти і науки Сергію Квіту, щоб той  взяв до розгляду звернення та провів відповідну перевірку. Крім того,  активісти вимагають на час слідства відсторонити пані Мургу від виконання посадових обов’язків, пише ГК.

Варто зазначити, що активісти окрім останнього скандалу, коли  на організацію випускного  вечора без бенкету потрібно здати 90 000 грн, згадують побори на суму  400-500 грн. на потреби класу та супутні потреби. А також “благодійний внесок” у розмірі 200 доларів за зарахування дитини до першого класу. Крім того, у школі потрібно добровільно-примусово виготовити картку Юніор у Приватбанку. На святкування свят День вчителя чи 8 березня вимагають здати на подарунки вчителям по 300 грн з класу, або ж, до прикладу,  збирають кошти із батьків для наймання приватної охоронної фірми для забезпечення правопорядку в школі. 

Нас обурюють самі факти збирання коштів та те, що це відбувається не прозоро, закрито і жоден  із батьків не має доступу до інформації, як та на що витрачаються зібрані кошти. Шокує  й підхід до роботи директора школи. Складається враження, що пані Любов Мурга вважає школу приватним підприємством, де працюють її родичі, друзі та знайомі, тобто люди на яких можна впливати, які працюють на користь та з метою збагачення самої Мурги та її близьких”, — йдеться у листі.

Наразі активісти лише збирають підписи із печатками від всіх ГО міста.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Правоохоронці розшукали водія, який збив пішохода та покинув місце ДТП
Наступна : На Львівщині міліціонери “на гарячому” затримали трьох чоловіків із наркотиками

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×