Франківська поліція провела рейд серед водіїв маршруток. ФОТО

З метою профілактики правопорушень водіями, які здійснюють пасажирські перевезення, працівники поліції провели рейд.

Напередодні зимового періоду правоохоронці посилили роботу по нагляду за безпекою дорожнього руху, спрямовану на зміцнення транспортної дисципліни серед водіїв та підвищення технічної готовності автотранспорту, призначеного для перевезення пасажирів.

Під час профілактичного відпрацювання за участю представників засобів масової інформації відеокамери зафіксували порушення, які найчастіше допускають перевізники. А це перевищення швидкісних режимів, посадка та висадка пасажирів поза межами визначених зупинок для громадського автотранспорту, порушення правил проїзду перехресть, пішоходних переходів та інші.

В ході рейдової перевірки, правоохоронці відслідкувавши, які саме порушення Правил дорожнього руху допускають перевізники провели з ними профілактичну бесіду, під час якої вказали на неприпустимість їх допущення

Наприклад, водій автобуса, здійснюючи перевезення пасажирів за маршрутом №60, у обласному центрі, не вмикав покажчик повороту, проводив висадку пасажирів посеред проїжджої частини дороги, де є пряма загроза безпеці людей, на пішохідних переходах не пропускав пішоходів, а під час зупинки на червоний сигнал світлофора, проводив висадку пасажирів.

Коли старший інспектор поліції та журналісти запитали водія чому він порушує Правила дорожнього руху він відповів, що «старається не порушувати Правила».

У зв’язку із цим правоохоронці звертаються до водіїв-перевізників із застереженням: усвідомлювати усю небезпеку, яка може статися внаслідок порушення ними Правил дорожнього руху. Адже вони відповідають за життя і здоров’я пасажирів.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську мешканці багатоповерхівки не хочуть жити по сусідству із хворими. ВІДЕО
Наступна : Український рок-гурт “Друга ріка” презентував новий кліп на пісню “Засинай”. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×