Франківська делегація повернулась з Конгресу ініціативи Східної Європи

На початку жовтня місто Люблін, Республіка Польща, приймало учасників Конгресу ініціатив Східної Європи (КІСЄ).

Конгрес ініціатив Східної Європи, як і супроводжуючі його заходи, реалізується в рамках діяльності аналітичного Центру східних компетенцій, заснованого за ініціативи міста Любліна, самоврядування Люблінського воєводства та входить в систему ООН міжнародної організації –Регіонального бюро Програми розвитку ООН (ПРООН) в Польщі. Взаємна підтримка партнерів у реалізації Конгресу є додатковою гарантією того, що цей захід стане успішною подією транс’європейського характеру.

Метою Конгресу є стимулювання ефективного та стабільного транскордонного співробітництва, зміцнення співпраці для розвитку, стимулювання діалогу між місцевою та регіональною владою. Дискусії в рамках конгресу відбуваються у 8 тематичних лініях: «належне управління», «громадянське суспільство», «культура для розвитку», «освіта/наука», «туризм», «охорона навколишнього середовища», «спадщина», «контексти». КІСЄ збирає експертів та осіб, які приймають рішення, представників регіональної та місцевої влади, міжнародних організацій, підприємств, журналістів та публіцистів, практиків у різних галузях, дипломатів з Польщі, ЄС та країн Східного Партнерства.

У Конгресі взяли участь представники виконавчого комітету міської ради, керівники промислових підприємств, представники малого та середнього бізнесу та громадських організацій. В ході Конгресу заступник міського голови п. Б. Білик представив презентацію на тему «Покращення навколишнього середовища в м. Івано-Франківську та прилеглих регіонах шляхом застосування екологічно безпечних технологій управління ТПВ».

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті Пенсійний фонд проведе перерахунок пенсій
Наступна : У Калуші затримали двох молодиків, які напали і пограбували місцевого жителя

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×