Франківськ: флешки, праски, шоколадки та безкоштовні послуги від потенційних кандидатів. ВІДЕО

У Івано-Франківську ВО «Свобода» та політична партія Українське обєднання патріотів – УКРОП практикують проведення розважальних заходів у мікрорайонах міста. Під час таких заходів представником ОПОРИ зафіксований розіграш подарунків від організаторів.

Наприклад, другого вересня на одній з таких акцій, організованих ВО «Свобода», був розіграний подарунковий сертифікат на суму 150 гривень на придбання товарів у одному з супермаркетів. 19-го вересня під час однієї з акцій УКРОПу організатори провели серед присутніх розіграш праски, флешки та солодощів (шоколадки).

Під час заходів від УКРОПУ під назвою «Свято родини» мешканців Франківська також частують солодкою ватою та безкоштовними концертами різних виконавців. Так 18 вересня на запрошення цієї партії франківчан розважав Дзідзьо. Заходи, організовані «Свободою» мають назву «Свято двору».

Безкоштовні послуги у вигляді юридичних консультацій франківчанам надає «Об’єднання «Самопоміч». про це інформують з афіш, які можна зустріти у транспорті громадського користування.

Слід зазначити, що наразі такі дії не порушують виборчого законодавства, але якщо надання безкоштовних послуг чи проведення розіграшів призів, які зафіксовані з боку політичних партій,що заявили про намір брати участь у виборах, продовжуватимуться після реєстрації ними кандидатів на вибори до органів місцевого самоврядування, то такі дії будуть містити ознаки порушення встановлених законом обмежень щодо передвиборної агітації. Частина 4 статті 60 ЗУ «Про місцеві вибори» забороняє проводити агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

“ОПОРА нагадує, що закон не робить винятків ні щодо незначної кількості наданих виборцям товарів чи послуг, ні щодо того, наскільки давно проводяться заходи з наданням безкоштовно або на пільгових умовах послуг чи товарів. Виняток становить тільки брендована символікою партії продукція, за умови, що вартість такої продукції не перевищує 5% розміру мінімальної заробітної плати”, – наголошує Іван Маруняк, координатор ОПОРИ на Івано-Франківщині.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську розпочалась “Франківська автовиставка 2015″
Наступна : Сьогодні надвірнянці святкують храмовий празник

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×