В рамках відзначення дня незалежності України франківські активісти провели черговий благодійний ярмарок випічки на якому продавали домашні смаколики.
Нагадаємо, іванофранківці долучилися до загальнонаціонального святкування Дня незалежності України та урочисто відкрили фортечний провулок біля Бастіону. “Укрпошта” представила художній поштовий конверт з оригінальною маркою.
Виручені кошти організатори спрямують на декілька проектів, але основна частина піде на лікування трьох онкохворих хлопчиків та 29-річної жінки яка теж хворіє раком, решта – на армію. За словами активістів, останнім часом значно зменшилися пожертвування людей і вони сподіваються, що в День незалежності відновиться збір коштів і їм вдасться зібрати більшу суму так як дуже багато людей вийшли в центр Франківська на святкування.
“Сьогодні дуже багато смачної випічки. Це все принесли небайдужі мешканці Івано-Франківська які згодилися допомогти, хтось знає родину певного хлопчика, хто сам вирішив долучитися. Всі приносять випічку на ярмарок, стають з нами і продають. Це не громадська організація чи певна спільнота, а просто люди, які розуміють чуже горе і просто спільними зусиллями хочуть допомогти”, – зазначила активістка Людмила Сокол.
Читайте також, У Івано-Франківську відбулася мистецька акція “Музичні балкони”. ВІДЕО STV











