Флешмоб по-франківськи. На “Білому домі”, готелі “Надія” та ЦНТІ запалав тризуб. ФОТО

Вчора, 20 серпня, в Івано-Франківську на центральних будівлях міста запалав тризуб.

До флешмобу були залучені будинки Івано-Франківської ОДА, готелю “Надія” та ЦНТЕІ, передає Станіславське ТБ. Це своєрідний подарунок місту до 25 річниці незалежності України, переконують організатори.

Акція була одноразовою і на 30 хв. Організатори зізнаються, що зробити все було важко. Крім того, були залучені працівники у вільний від роботи час, які відповідальні за дані приміщення і які увімкнули світло.

“Подарунок місту до Дня Незалежності! Ми це зробили! Кілька годин праці щодо закриття зайвих для силуету вікон (на більшості поверхів ЦНТІ немає жалюзі), купа координаційних моментів і бігання зверху вниз). Особлива подяка за сприяння ректору ПНУ Ігорю Цепенді . За ідею – Тарасу Винограднику. Також дякую Богдану Томенчуку за те, що працівник Центру оцінювання якості освіти вийшов на роботу о 22.00 год. вечора, щоб включити світло в кабінеті (вершина трузубу). Велика подяка Олегу Карпову, який має офіс на 10 поверсі та двічі ввечері вмикав світло в ньому (була репетиція) Також дякую тим людям, які безпосередньо працювали зі мною в будівлі над проектом Назару Андрусишину, Тарасу Величку та Ростиславу Саменишину“, – написав у Фейсбук один із організаторів флешмобу Василь Кедик.

  • ФОТО: Олександр Гладій
  • ФОТО: Василь Кедик
  • ФОТО: Василь Кедик
  • ФОТО: Олександр Гладій
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Верховинщині змія вкусила чоловіка, потерпілий в реанімації
Наступна : На парковці біля Калуського відділу поліції згорів автомобіль. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×