Фірма, яка належить івано-франківським депутатам-свободівцям знову самовільно встановила паркан для забудови. Мешканці обурюються. ФОТО

Сьогодні близько 9:00 год. на вулиці Марійки Підгірянки, 25 та Відкрита забудовник ПП “Санліт-Захід” без будь якого дозвільного документа встановив паркан, обгородивши місце можливої забудови. Про це журналістам Stanislavske.tv повідомив активіст ГО “Контроль” Віталій Гоголь.  

Йдеться про будівництво в районі вулиць Марійки Підгірянки та Відкритої. У 60 роках минулого століття тут влаштували гуртожитки для працівників лісгоспу. Будинки не були обладнані каналізацією і туалети розміщувались у подвір’ї. У 2006 році мер Івано-Франківська Зіновій Шкутяк розпорядився передати земельну ділянку між вул. Підгірянки ТОВ «Рембудкомінвест» під будівництво багатоквартирного будинку. Земля віддавалась під будівництво за умови знесення трьох гуртожитків і відселення їх жильців. Тобто, забудовник мав забезпечити мешканців гуртожитків житлом.

Ми одразу передзвонили до міліції з проханням приїхати і відреагувати на самовільне встановлення паркану, проте міліція відмовилась приїжати – стверджує місцева мешканка.

 Що цікаво після викливу міліції представниками забудівника, вони все ж таки приїхали. На разі йде обговорення ситуації. Окрім того біля самовільно паркану забудівник встановив приватну охорону. 

Ми плануємо проводити тут геологічні роботи і все – стверджує представник забудівника. 

Нагадаємо, фірма, яка належить івано-франківським депутатам судиться з жителями, які перешкоджають забудові та суд у справі мешканців з вулиць Маріки Підгірянки і Відкрита: забудовник каже, що вони не збиралися будувати, але проводили геологічні роботи.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Київський слідчий: Ми нічого не знайшли у Томенчука. Вказівка була згори. ФОТО
Наступна : Міні-ГЕС в Карпатах: альтернативна енергетика чи нова корупційна схема? ДОСЛІДЖЕННЯ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×