Фіналістами „Дитячого Євробачення – 2016” став франківський дует Денис Довірак та Наталя Садова

Переможцями півфіналу Національного відбору на конкурс “Дитяче Євробачення – 2016″ стали мешканці Івано-Франківська, учні Школи розвитку сучасних мистецтв “Star Team” Денис Довірак та Наталя Садова.

Особливістю школи “Star Team” є відсутність конкуренції між юними виконавцями, усі діти дружать, разом гуляють, співають, проводять разом вільний час. І для того, аби якнайкраще представити ту чи іншу пісню, можуть навіть об’єднатися в тимчасовий дует, як це власне й сталося з Денисом та Наталею, передає Станіславське ТБ.

“Денис Довірак займається в нашій Школі близько двох років, це унікальна обдарована дитина. Він грає на фортепіано, пише музику. Дуже добрий і чуйний, вміє співпереживати. Денис нещодавно став учасником одного відомого вокального проекту і гарно себе там проявив. А Наталя Садова співає з раннього дитинства, вона уже двічі ставала фіналістом “Дитячого Євробачення”, пройшла безліч різних конкурсів. Нещодавно Денис Довірак написав красиву мелодію, вислав її мені, і я була в захваті, наскільки це дорослий, довершений твір. Відомий музикант Роман Калин зробив аранжування мелодії і за одну ніч написав текст до неї. Так вийшла дуже гарна композиція, але найкраще вона прозвучала б не в сольному виступі, а в дуеті. Це не пісня про дитяче кохання, це пісня про справжні любов та дружбу між людьми на відстані, коли щось людей розділяє – соціальний статус, чи суспільні стереотипи. У ній відображено всю глибину почуттів – коли людей все розділяє, але вони хочуть бути разом, дружити, спілкуватися, листуватися, бачитися”, – розповідає керівник “Star Team” Ірина Батюк.

Підготуватися до виступу на “Дитячому Євробаченні” Денису та Наталі допомагала команда професіоналів. Постановку номеру робили хореограф Катя Горіна та викладач акторської майстерності Мар’яна Клюба. Також з дітьми працювала викладач вокалу Оксана Яворська.

10 вересня, у прямому ефірі відбуватиметься фінал “Дитячого Євробачення”, під час якого діти змагатимуться за право представляти Україну на конкурсі в Мальті. У фіналі Денис Довірак та Наталя Садова покажуть на сцені справжню казку, яка неодмінно сподобається глядачам.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У школах Івано-Франківщини виявлено санітарні порушення
Наступна : На Бурштинському водосховищі вилучено 3,5 км браконьєрських сіток. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×