Фахівці Івано-Франківського та Сумського медичних університетів створили «мобільного лікаря»

Шпаргалка для лорів LOR-хелпер уже пройшла тестування і є у вільному доступі в мережі Інтернет.

Над створенням «мобільного лікаря» фахівці Івано-Франківського та Сумського медичних університетів працювали впродовж трьох років.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

Спочатку додаток пропонує обрати головний симптом, а потім за допомогою додаткових питань, які висвічуються на дисплеї телефону, допомагає встановити максимально точний діагноз.

Фактично після шести кроків «мобільний лікар» встановлює найбільш вірогідний діагноз і пропонує лікування.

За словами автора ідеї Василя Поповича (завідувач кафедри оториноларингології Івано-Франківського національного медичного університету), додаток стане у нагоді не тільки інтернам, лікарям-початківцям, а й досвідченим медикам. Особливо, коли великий наплив пацієнтів.

“Тепер лорам не доведеться тримати в голові цілу енциклопедію. Адже типових скарг пацієнтів існує близько двадцяти, але комбінація цих скарг може бути найрізноманітніша. Усі вони пов’язані більше ніж зі 170 захворюваннями, які представленні в цьому довіднику”, – говорить Василь Попович.

Лікарі застерігають, хоч додаток і є у вільному доступі в мережі Інтернет, та самолікування за допомогою «мобільного лікаря» може зашкодити здоров’ю.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Голова міського осередку партії “Воля” Володимир Кушніренко написав заяву про вихід з партії. ФОТО
Наступна : #Підсумки дня: в Івано-Франківську змінили рух автобусів, мешканці поділилися враженнями від нової поліції, Гончарук стверджує, що не причетний до “схем” з нерухомістю

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×