“Євробачення – це більше, ніж просто участь у пісенному конкурсі”: Руслана про можливість України показати себе. ВІДЕО

Днями відбулося жеребкування претендентів на учасника “Євробачення 2016” від України на якому була присутня львівська співачка Руслана.

Згодом на своїй сторінці у Фейсбуці Руслана висловила власну думку, щодо участі України у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення, повідомляє Станіславське ТБ.

 

 

“Вважаю, що сьогодні участь України у Євробаченні – це більше, ніж просто участь у пісенному конкурсі. Це майданчик, який необхідно використати, щоби пояснити, хто ми є насправді, що таке справжня Україна і яку вона несе енергетику”, – йдеться у повідомленні.

На думку співачки одним таким виступом можна перекрити ряд негативних нападів на Україну у світлі інформаційної війни. Одним правильним кроком можна показати, яка Україна насправді. І музика – це ідеальний інструмент, щоби викликати симпатії і нести той позитив, який наша країна сповідує. 

“Щоразу, коли згадується “Євробачення”, на мене находить купа емоцій та спогадів, а також бажання поділитися досвідом, який ми пережили. Мене дуже часто запрошували на свої національні відбори майже всі європейські країни, а деякі і по кілька разів. Я виступала у різних ролях. У Бельгії я була у складі журі. Нарешті я вперше маю можливість зробити це в Україні”, – додає співачка

Також Руслана звернулася до всіх учасників національного відбору:

“Мені дуже хочеться, щоби ви, перш за все, сконцентрувалися на своїй власній оригінальності і максимально довірилися своїм відчуттям. Не треба думати стандартними категоріями і орієнтуватися на стандартні прийняті у шоу-бізнесі схеми чи радіоформат. Не треба акцентуватися на тому, що сподобається європейцями, а що ні. Намагайтеся максимально віддати те, заради чого ви в музиці і заради чого йдете на цей батл.

Будьте готові до того, що на вас чекає стрес, постійні потрясіння і перенавантаження на нерви та емоції. Все це найбільше вдаряє по нашим двом найважливішим складовим нашого здоров’я як вокалістів. По-перше, нерви та стреси призводять на незмикання голосових зв’язок. По-друге, нерви та стреси впливають на шлунок, а це у свою чергу – на діафрагму, тобто дихання і вокал. Тому зичу вам спокою, оскільки знаю, як це сильно впливає на все.

Я дуже хочу, щоби всі були однією командою, щоби було якомога менше кулуарних суперечок та закулісних скандалів. Я хочу, щоби ви підтримували один одного і вчилися один в одного. Мені дуже було приємно бачити всіх відкритими та натхненними.

Знайте, що перемагає лише команда. Команда та ті люди, з якими ви готові “порвати” Європу – це найголовніше.

Я вже сказала сьогодні і повторю ще раз, що ви всі можете розраховувати на мене. Я готова бути з вами і віддати себе вам, щоби ви в повній мірі скористалися мною”.
Мені би дуже хотілося, щоби активізувалися всі глядачі.
Після важких подій Україна минулого року відмовилися від участ у Євробаченні, що я вважаю було неправильним.

Зараз ми маємо шанс показати Європі справжню Україну.
Я би дуже хотіла, щоби ви були активні в голосуванні і допомогли нам, членам журі, зробити правильний вибір. На Євробачення цього року має поїхати людина, яка справді гідна представляти Україну у цей непростий період історії.

Я би дуже хотіла, щоби було якомога менше негативу. Звичайно, є (і має бути) здорова критика. Але вся критика має межу. Якщо ви бачите, що якийсь виконавець робить помилки і ви хочете дати йому пораду, – це одне. Але я би дуже просила уникнути “порпання у брудній білизні”.

Нам зараз, як ніколи, потрібна гармонія.
Через свою стійкість та всі цінності, які ми сповідуємо і демонструємо як суспільства, Україна має великий кредит довіри та симпатій у Європі. Цей відбір дуже непростий.

Я покладаю великі надії і вірю в те, що все буде гідно і видовищно. Це буде чи не перший по-справжньому серйозний національний відбір в Україні.

Ми крута країна! Ми самі створюватимемо тренди і змінюватимемо світ на краще!”

Читайте також: Під час нацвідбору на Євробачення Наталія Папазоглу виконає пісню, яку тестували в Америці

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатські добровольці показали артнавчання у полку “Азов”. Відео
Наступна : На Івано-Франківщині у стовбурі дерева виявили міну часів Другої Світової війни. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×