socico

Експерти: сьома, восьма і дев’ята хвилі мобілізації неминучі

17 серпня завершується шоста хвиля часткової мобілізації, яка повинна стати останньою в цьому році.

За даними Міноборони, план її проведення виконаний приблизно наполовину через велику кількість “ухильників”. Експерти вважають, що невдача шостої хвилі пов’язана з тим, що керівництво країни не змогло сформулювати суспільству, навіщо вона потрібна, повідомляє Голос Карпат із посиланням на  Апостроф.

Військові допускають можливість проведення сьомої, восьмої та дев’ятої хвиль і навіть загальної мобілізації. Але якщо загальний заклик разом із військовим становищем може бути введений в разі широкомасштабного російського вторгнення, то проведення в майбутньому році наступних трьох хвиль часткової мобілізації при наявній логіці комплектування Збройних сил є практично неминучим заходом.

У понеділок, 17 серпня, завершуються терміни проведення шостої хвилі часткової мобілізації. За задумом військово-політичного керівництва України, ця хвиля повинна стати останньою в 2015-му році.

Покликані в червні-серпні військовозобов’язані повинні замінити тих, хто призивався в ході третьої черги часткової мобілізації, яка проводилася в липні-вересні 2014 року. Тож призовники четвертої та п’ятої хвиль замінювали тих, хто укомплектовували армію і Національну гвардію протягом першої та другої хвиль мобілізації, організованих навесні і в першій половині літа 2014 року.

Днями керівництво Міноборони визнало, що шоста черга часткової мобілізації проходить із величезними проблемами. Для того, щоб виконати її плани, воєнкоми йшли на різні нетрадиційні заходи.

У регіонах повістки вручали в зовсім не сподіваних місцях: на вулицях, у супермаркетах, на прохідних підприємств, на блокпостах і навіть у громадському транспорті. Зокрема, роздача повісток на блокпостах практикувалася в Дніпропетровській та Запорізькій областях. А на Закарпатті після мукачівських подій повістки почали вручати громадянам, що потрапили під підозру в контрабанді.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Богородчанах за незаконну вирубку лісу суд присудив чоловікові штраф
Наступна : #НовиниДня: Головне на Прикарпатті сьогодні

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×