Екс-мер Івано-Франківська назвав забудову промзони аферою та авантюризмом

Сьогодні, 8 липня, в Івано-Франківську відбувається сесія міської ради.

Депутати розглядають детальний план території (уточнення положень діючого генерального плану м. Івано-Франківська) в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова в м. Івано-Франківську.

Там планують побудувати 33 багатоповерхівки.

«Я розумію, що представники політичних сил, які не пройшли до міської ради виступають проти. Я вважаю, що це позитивне рішення. Треба, щоб був садочок», – сказав він.

Однак колишній мер Віктор Анушкевичус виступив проти цього. Він назвав таке рішення аферою. Він розповів, що на минулій сесії це питання було продавлене, але воно суперечить чинному законодавству. Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на ГК.

«Йдучи на вибори у 2006 році я пообіцяв, що закрию асфальтний завод, але не для того, щоб там щось будувати. Це буде дуже велика афера і хтось від цього постраждає. Чого на території колишнього асфальтного заводу не може бути сквер? І це не будуть подвійні стандарти, це буде дійсно принципова позиція. Я категорично проти. Це афера і авантюризм», – зазначив він.

Марцінків сказав, що ще пам’ятає той час, коли Анушкевичус активно агітував за цей проект.

«Приміщення викуплені з аукціону, ніхто не говорить за іншу територію. Там має бути побудований дитячий садочок. Я тільки за, щоб все було в межах чинного законодавства. Це політична провокація підтримана політичними опонентами», – акцентував мер.

Читайте також: 

Питання розробки ДПТ навколо міського озера розглянуть на сесії міськради

Міська рада зробила перший крок до узаконення комплексу “Парус”

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Юрій Андрухович розповів про істотне погіршення українсько-польських стосунків
Наступна : Троє прикарпаток уже долучилися до бази експерток «Спитай жінку». ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×