В Івано-Франківську планують встановити екозупинку. Проект збираються реалізувати за місяць-два. Пощастить вулиці Вовчинецькій. Адже конструкцію мають розмістити на початку вулиці, поблизу відновлених смітників.
Директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак розповів, чим відрізнятиметься екозупинка від звичайних, йдеться у сюжеті “РАІ”, передає Станіславське ТБ посилаючись на ”Вікна”.
Зупинка зокрема буде обладнана підзарядкою для мобільних телефонів та сонячною батареєю.
Влада сподівається, що сонячні батареї безкоштовно нададуть меценати.













