Економіст Роман Шеремета прочитав лекцію в Прикарпатському університеті. ВІДЕО STV

Кожен, хто має зв’язок з економікою, точно знає його ім’я. Роман Шеремета — один з найкращих економістів світу серед тих, хто здобув освіту в Україні за версією журналу Forbes. А ще він випускник Прикарпатського університету, де сьогодні прочитав лекцію.

 Роман Шеремета – випускник Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 2004 року, кваліфікація – юрист. Всесвітньовідомий український економіст, лідер рейтингу Forbes 2015 найкращих світових економістів (Рейтинг Top Economic Thinkers), які отримали освіту в Україні. Нині працює доцентом кафедри Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США) і є спеціалістом в експериментальній економіці та теорії ігор. Входить до складу редколегії видання “Journal of Economic Behavior and Organization” з третьої категорії рейтингу “Academic Journal Guide”.

В сьогоднішній лекції Шеремета розповів про систему освіти в США та виділив основні принципи, на яких базується американська освіта. Серед них незалежність, гнучкість, оцінка і зворотній звязок та конкуренція.

Детальніше в сюжеті Станіславського ТБ.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У санепідстанції назвали причини отруєння дітей у прикарпатському дитячому таборі
Наступна : Україну визнали найдешевшою для проживання іноземців

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×