Два Івано-Франківські ВНЗ продовжили реабілітаційну програму для дітей із вадами слуху

Нещодавно фахівцям ІФНМУ вдалося повністю завершити і впровадити програму медичної реабілітації для пацієнтів Центру слухомовної реабілітації для дітей із вадами слуху.

Центр відкрили три роки тому на базі Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Це спільний науковий проект Івано-Франківського національного медичного університету і Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ІФНМУ.

Центр передбачений для дітей після операції слухопротезування. Їм украй важлива кваліфікована реабілітація, яка поверне до повноцінного життя.

«З боку ІФНМУ передбачена медична реабілітація (забезпечення сприйняття звуків), а участь ПНУ полягає в тому, що велика група спеціалістів навчає правильно трансформувати звуки в мову», – розповів Василь Попович, завідувач кафедри оториноларингології ІФНМУ та науково-методичний керівник Центру слухомовної реабілітації.

На сьогодні 29 дітей проходить реабілітацію в цьому центрі, а п’ятеро з них уже настільки чудово адаптувалися, що навіть навчаються в загальноосвітній школі.

Центр слухомовної реабілітації в Івано-Франківську є єдиним в Україні. Щоправда принципи програми медичної реабілітації, впровадженої в центрі, використовують також на базі лікувальних закладів інших міст країни.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківській області учні 4-х і 7-х класів отримають лише половину необхідних підручників
Наступна : Бійця Григорія Семанишина все-таки поховають у Меморіальному сквері в Івано-Франківську

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×