Долиняни готуються до Дня захисника України. ФОТО

17 вересня заступник голови Долинської районної державної адміністрації Ольга Ільчишин провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань підготовки до відзначення Дня захисника України за участі голови громадської організації «Долинське районне об’єднання воїнів АТО» Олега Петріва.

Під час зустрічі розглянуто та обговорено ряд організаційних питань щодо участі в обласному форумі захисників України, зокрема: розробка та розміщення на форумі тематичного стенду про захисників України з Долинського району; представлення до нагородження Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації, спільною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради, орденом «За заслуги перед Прикарпаттям» представників Долинщини – ветеранів, учасників бойових дій різних періодів, тих, хто відстоює незалежність держави на Сході країни; участь у заході районної делегації.

Крім того, учасники наради висловили своє бачення щодо формату проведення заходів з відзначення у районі державного свята – Дня захисника України.

За підсумками наради відповідальним керівникам структурних підрозділів дано доручення розробити інформаційний тематичний стенд Долинського району, який буде представлено на обласному форумі захисників України; відділу культури райдержадміністрації попередньо розробити сценарний хід з відзначення державного свята, який буде розглянуто та обговорено на черговій нараді 23 вересня 2015 року, інформують у прес-службі РДА.

У нараді взяли участь начальники управління освіти, молоді та спорту та відділу культури райдержадміністрації Володимир Сподар та Володимир Гібчинський, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Ольга Попадинець, завідувач сектору мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Микола Набока, головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Ірина Пазяк.

Нагадаємо, День захисника́ України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Косівщині міліція викрила чоловіка, який незаконно зберігав зброю
Наступна : Юних прикарпатців запрошують взяти участь у Міжнародному фестивалі «Литовська феєрія»

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×