Долинська міська рада шукає нового начальника держархбудконтролю

На сайті Долинської міської ради з’явилась інформація про заміщення вакантної посади Начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю.

Основні вимоги до кандидатів:

1) мати повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямком професійного спрямування (будiвництво та архiтектура або право), стажем роботи за фахом на службi в органах мiсцевого самоврядування та/або державнiй службi на керiвних посадах не менш як три роки або на керiвних посадах в iншiй сферi не менш як п’ять рокiв.

2) знати закони, нормативно-правові акти з питань будівництва, архітектури та діяльності місцевого самоврядування, діловодство, вільно володіти ПК.

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

– заяву про допуск до конкурсу, в якій зазначається, що заявник ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4х6 см;

– копії документів про освіту з додатками;

–  копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, військового квитка (у разі наявності) засвідчені кадровою службою міської ради;

– відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім»ї за попередній рік;

–  медичну довідку про стан здоров’я за формою № 133/о.

 До документів можна подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Подавати документи, а також отримати необхідну інформацію можна за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, кабінет 34, телефон 2-70-35. Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення у «Віснику міської ради» тижневика «Добра справа».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : День студента в Івано-Франківську: програма заходів на 17 листопада
Наступна : У високогір’ї Карпат випав сніг. ФОТОФАКТ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×