Долинщина готується до опалювального сезону

Вчора у першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Громиша відбулась нарада та засідання районного оперативного штабу з питань підготовки і роботи підприємств житлово-комунального господарствата бюджетних установ району в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

У роботі засідання взяли участь заступник міського голови Володимир Смолій, керівники бюджетних установ району, закладів соціальної сфери, комунальних підприємств, відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Керівники підприємств, установ та організацій району проінформували про стан готовності до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2015-2016 років, а також окреслили основні проблемні питання, що потребують вирішення.

За підсумками засідання начальникам підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ району доручено активізувати роботу щодо виконання заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий періоду 2015 -2016 років.

Зокрема, управлінню освіти, молоді та спорту, відділу культури районної державної адміністрації необхідно провести обстеження електрощитових та електричного обладнання до початку опалювального сезону; отримати дозвіл інспекції Держгірпромнагляду на експлуатацію газового обладнання на об’єктах, де встановлені прилади, що суперечать вимогам діючих нормативних документів з газопостачання; забезпечити операторів котелень на випадок відключення електроенергії ліхтарями; активізувати роботу по здачі документації в Долинське УЕГГ для отримання дозволі на пуск газу в котельнях.Філії «Долинська ДЕД»дано доручення забезпечити завіз посилочного матеріалу в повному обсязіта прочистити придорожні смуги на дорозі державного значення «Долина-Хуст», повідомляють у Долинській РДА.

Ряд доручень дано філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Долинський район електричних мереж», комунальним підприємствам, ТзОВ «Західтеплоенергоінвест – Долина» та відділу культури райдержадміністрації.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську ГО “Антикорупційна платформа” боротиметься із незаконними забудовами
Наступна : У Прикарпатському університеті виступить Карл Ланковські із Дипломатичної академії Держдепартаменту США

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×