До Рогатина на обласний фестиваль “Пісні Опілля” приїдуть колективи з Львова

На робочій нараді з головами міської, селищної та сільських рад, керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації з питаньпроведення в м.Рогатин обласного фестивалю«Пісні Опілля», присвяченого 600-річчю надання статусу Магдебурського права м.Рогатину, який відбудеться 19-20 вересня 2015 року.

Мета наради – розділ обов’язків, участь кожного в організації та проведенні заходу.
Участь у фестивалі народної творчості «Пісні Опілля», візьмуть колективи з етнографічних територій Івано-Франківської та Львівської областей. Івано-Франківщину на фестивалі культури представлятимуть колективи Рогатинського та Галицького районів.

Звертаючись до учасників наради Надія Цимбаліста наголосила, що захід має відбутися на високому рівні, тому роботу з його підготовки уже розпочато.

«Проведення такого фестивалю вже стало доброю традицією, а про його популярність свідчить те, наш район відомий далеко за межами Рогатинщини», – зазначила Надія Цимбаліста.

У ході наради голова райдержадміністрації звернула увагу на важливість вирішення низки питань, які виникають під час проведення фестивалю. Зокрема обговорено питання проживання, харчування учасників, сценарій заходу проведення фестивалю. Окрему увагу під час обговорення організаційних питань акцентовано на ремонтно-реставраційних роботах приміщення церкви Зішестя Святого Духа, історичних будівель у центрі м. Рогатина, впорядкування міських доріг.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Город вартістю 250 тис грн. На Прикарпатті пенсіонер виростив майже 400 кущів коноплі. ФОТО
Наступна : Правоохоронці Надвірнянщини затримали конокрада

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×