До облаштування зупинок в Івано-Франківську через конкурс запросять інвесторів – Смушак

В Івано-Франківську до облаштування зупинок громадського транспорту через конкурс запросять приватних інвесторів.

Про це розповів директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, передає Станіславське ТБ.

“На наступний виконком наш департамент підготував два рішення виконавчого комітету. Це буде рішення про порядок проведення інвестиційних конкурсів та про оголошення самого конкурсу”, – каже пан Смушак.

Щодо самого порядку, то в ньому прописані умови, за якими власнику буде надано дозвіл на щось, на чому можна буде заробляти кошти. Або це буде сітілайт, або це буде відповідна торгова точка – кіоск.

“Так само, на деяких зупинках ми передбачаємо додаткові умови,  які будуть обов’язкові для учасників конкурсу. Серед таких умов – облаштування на кінцевих зупинках туалету”, – зазначив Михайло Смушак.

“Власник, якому буде надано дозвіл на торгівлю, повинен буде організувати утримання відповідного громадського туалету за певну плату”, – додав він.

Відео 3 студія.

 

1 коментар

  • Пан Смушак нехай хоча підтримує те що вже було і є на зупинках,а саме-оформлена,облаштована зупинка на куті вулиць Мельника і С.Стрільців ,де будівельники Із ЕКСТІМА здали згідно Правил кишеню для тролейбусної зупинки І тут Фітель З переграв на руку крутим,не бідним вланикам безкоштовну,цілодлбову стоянку на тому місці,а знак перенесено на 20метрів в сторону,котра зовсім не відповідає Правилам,де в скорому буде ДТП із смертельними наслідками….про це знають всі в білому будинку,бо в мене є їхні письмові відповіді….Крім того,Смушак дав команду зрізати зовсім пригодну автозупинку по вулиці Івасюка перед Епіцентром так сказала та особа котра була там і давала команди.Там необхідно було тільки одну планку при бити в лавочці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У лютому Івано-Франківськрибохорона нарахувала штрафів на суму майже 3 тис грн
Наступна : У Тлумачі обирали туристичний бренд району

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×