До Надвірнянської податкової уже завітав Святий Миколай.ФОТО

Надвірнянська ДПІ отримала нове комп’ютерне обладнання. У відповідності до Програми забезпечення функціонування Центру з обслуговування платників податків у сфері надання адміністративних послуг, що надаються ДПІ у Надвірнянському районі, повідомляють у Надвірнянській РДА, передає Станіславське ТБ.

Надвірнянською РДА та Надвірнянською районною радою за підсумками роботи податкової інспекції за 9 місяців цього року було виділено цільове фінансування на придбання комп’ютерів, принтерів, витратних матеріалів.

«Створення комфортних умов для ведення бізнесу-це пріоритет роботи кожного працівника та керівництва ДПІ. За підсумками роботи 9 місяців цього року ДПІ у Надвірнянському районі забезпечила надходження до місцевого бюджету в сумі 71,1 млн. грн, що на 10,4 млн. грн більше відповідного періоду минулого року», – відзначив начальник ДПІ у Надвірнянському районі Василь Гнатюк.

Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та голова районної ради Іван Гурмак подякували податківцям за працю в наповненні бюджетів. Відмітили чітку та послідовну роботу направлену на забезпечення додаткових надходжень до бюджету. Зазначили, що придбана техніка дозволить покращити рівень обслуговування платників податків, вдосконалити вже існуючі сервіси по наданню консультаційних та інформаційних послуг. Застосування сучасних засобів комунікації дають змогу підвищити оперативність надання адміністративних послуг.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині тернополянин, погрожуючи ножем водієві, викрав автомобіль
Наступна : В день святого Миколая прикарпатський “Правий Сектор” протестуватиме проти “режиму Порошенка-Яценюка”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×