До комісії з питань містобудування в більшості увійдуть забудівники. Питання бюджету – за БПП та Свободою

Сьогодні, 1 грудня, депутати Івано-Франківської міської ради голосуватимуть за утоворення нового виконавчого комітету та створення профільних комісій з числа депутатів.

Так, згідно з проектом рішення, до комісії з питань містобудування та земельних відносин увійдуть Володимир Яблонь (голова комісі, БПП), Іван Герасимко (заступник голови, “Самопоміч”), Андрій Строїч (секретар, “Свобода”), Микола Ковальчук (член комісії, БПП), Володимир Фецич (член комісії, БПП), Володимир Балагура (член комісії, БПП).

Що цікаво, в списку усі крім Герасимка є забудівниками. Зокрема, Микола Ковальчук – директор ПП “Вамбуд”, відомий через скандальну забудову зеленої зони неподалік міського озера.

Володимир Балагура проходив як свідок у справі свободівця-корупціонера Колковського, якого засудили за отримання хабаря в особливо великих розмірах (30 тисяч доларів США).

Андрій Строїч в минулому керівник “Сервіс-авто” – підприємства, яке донедавна відповідало за паркування в Івано-Франківську. Рішенням міської влади воно було ліквідоване. “Сервіс-авто”, до слова, закидають неефективність та розкрадання коштів.

 

 

Комісію з питань бюджету очолить свободівець Роман Онуфріїв. До неї увійдуть Володимир Кушнір (заступник голови, БПП), Петро Гавриш (секретар, “Свобода”), Мар’ян Вагилевич (член комісії, Свобода), Віктор Синишин (член комісії, Свобода), Олег Капустяк (член комісії, Свобода), Руслан Терешко (член комісії, Батьківщина), Сергій Палійчук (член комісії, БПП).

Попри це, депутати ще можуть змінити склад комісій перед голосуванням.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : 88-річна жителька Верховини отримала медаль за визволення України від фашистів
Наступна : Жителька Івано-Франківська намагалась перевести через кордон бойові набої

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×