socico

Для дітей у Залучанський дитячий психоневрологічний будинок-інтернат передали медикаменти, у яких вийшов термін придатності

Для дітей у Залучанський дитячий психоневрологічний будинок-інтернат передали старі речі та медикаменти, у яких вийшов термін придатності.

Про це у Фейсбук повідомляє Благодійна організація „Українська благодійницька мережа”.

Посилка приїхала від благодійників із США.

“Будь ласка, не передавайте непотріб (сміття) для сиріт з фізичними вадами! Або як нам передали новокаїн з простроченим на (!) 6 років терміном придатності!

Отримали посилку із США, в якій знайшли медичний препарат “Новокаїн” з простроченим на (!) 6 років терміном придатності! Також в іншій передачі “благодійної допомоги” знайшли жіноче взуття у дуже зношеному стані.

Наполегливо ПРОСИМО не передавати для дітей-сиріт, які мають тяжкі вади, речей, які не придатні для використання (через зношеність, закінчення терміну придатності тощо)!

Ми щиро вдячні людям, котрі передають із закордону справді якісні речі у дійсно хорошому стані.

Попереджаємо, що у разі отримання дійсного сміття як наче “благодійної допомоги”, воно буде спрямоване не у сиротинець, а туди, де йому місце – на смітник. Надалі (у разі виявлення такої “благодійності”) посилки від такого відправника прийматися НЕ будуть”, –йдеться у дописі.

 

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : «Ситуацією на Донбасі ми платимо за нашу нездарність», ‒ Блаженніший Любомир
Наступна : На Івано-Франківщині не розминулись дві автівки: Один із водіїв – у лікарні

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×