Для безкоштовного проїзду, школярам достатньо буде пред’явити учнівський квиток – Смушак

Для безкоштовного проїзду у громадському транспорті, франківським школярам достатньо буде пред’явити водію свій учнівський квиток.

Про це на оперативній нараді у міського голови розповів директор департаменту ЖКГ, транспорту та зв’язку Михайло Смушак.

“У перевізників розуміння цього питання є – вони готові возити дітей безкоштовно. Усе, що для цього потрібно – це пред’явити учнівський квиток. Якщо перевізники відмовлятимуться возити дітей безкоштовно, то ми будемо з ними прощатися або складати акти”, – сказав Смушак.

Він зазначив, що департамент відмовився від ідеї впровадження спеціальних дитячих квитків через те, що це не вигідно. Так, учням мали б видавати по 4 квитки на день, а на їхній друк потрібно було б виділити 400 тисяч гривень. 

“Ми вирішили, що витрачати 400 тисяч на папірці просто недоцільно”, – зазначив Михайло Смушак.

Чиновник додав, що дані кошти витратять на впровадження системи електронних квитків у громадському транспорті. Реалізувати задум планують вже до 1 липня цього року.

Що ж до учнівських квитків, то за словами начальника депаратменту освіти Наталії Микули, таких міська влада видала вже майже 25 тисяч екземплярів, що обійшлося в 6 344 гривні. Окрім цього, ще 622 квитка планують передати трьом навчальним закладам міста, у яких квитків поки що немає. 

Справжній учнівський квиток повинен містити прізвище, ім’я та по-батькові школяра, його клас та рік отримання документа.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив депаратменту освіти надрукувати ще квитків, оскільки, мовляв, “це діти, і учнівські квитки можуть часто губитися”.

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Погоні відбулося відкриття Святих Дверей, що знаменує початок Року Милосердя. ФОТО
Наступна : На Надвірнянщині 4-річний хлопчик зібрав кошти на операцію своєму батьку, пораненому в АТО. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×