Дівчина-українка у стилі “Мурал-арт” розмістилась на одному з будинків Бурштина. ФОТО

На стіні одного з п’ятиповерхових будинків у центрі міста Бурштина, художники зобразили дівчину, вона символізує Україну. Це перший малюнок такого масштабу виконаний у стилі “Мурал-арт”, який став популярним останнім часом.

Ідея арт-проекту належить Бурштинській міській раді, а от втілювати її на практиці зібрались двоє художників -Олександр Сівецький та Христина Колоша, котра навчалась за кордоном і зустрічалась з даним стилем, який в Європі поширений, передає Станіславське ТБ.

Сама ж Христина у соціальній мережі ВКонтакті написала, що малюнок підходить до завершення, залишилось доробити тільки деякі елементи:

“Малюнок вже підходить до завершення! Ще залишилась чорна обводочка, зорі на небі “космос” та деякі маленькі елементи! Скоро буде фініш і нас це радує, як і вас дорогі ))) Усім велике спасибі за Вашу щиру підтримку, та велике спасибі організаротам цього арт-проекту! Тепер я розумію, що наше місто стає сучаснішим, креативнішим, особливим! Ну вкрай необхідно було щось створити надзвичайне для нашого міста! Надіємося , що це тільки початок! 😉 Значна частина житлового фонду українських міст побудована за радянських часів, і зараз наші будинки – сірі, непривабливі та часом навіть моторошні. Виправити ситуацію легко: віддайте стіни будинків для розмальовування митцям, як це щороку роблять на фестивалі Республіка у Кам’янці-Подільському, і колись похмурий район отримає нове яскраве життя. Провокуйте креативність. Мистецтво не виникає саме по собі, як і решта культурного життя у місті. Його треба стимулювати, дати поштовх для розвитку, і найголовніше – не заважати. Тепер у нашому рідному місті Бурштин буде нас радувати така собі ілюстрація сучасна “Дівчина-Українка” яка оберігає та зігріває наше місто,тримає його в надійних руках  Усім Вам та організаторам велике привелике спасибі за допомогу проявити себе, подарувати частинку себе, поділитись своєю теплотою та енергією з жителями міста Бурштин! Вже скоро буде квітка!!!!”.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Вперше в Івано-Франківську відбувся фестиваль японської культури «Satori Fest». ВІДЕО
Наступна : Ніч у Калуші: сутичка у барі спричинила стрілянину між зловмисниками та поліцією

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×