ДФС розраховує отримати найбільші суми податку на нерухомість в Івано-Франківській та Хмельницькій області

Власники будинків та квартир, нерухомість яких підлягає оподаткуванню в поточному році, мають сплатити до бюджету понад 200 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі ДФС, передає Станіславське ТБ.

“За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об’єктів нерухомості надіслано близько 400 тисяч податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. До сплати визначено податку на загальну суму понад 200 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у м. Києві – 19 млн грн, Хмельницькій – 14 млн грн та Івано-Франківській областях – 11 млн грн.

Як зазначається, станом на 4 липня вже сплачено 14 млн грн податку на нерухомість. Податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення.

Нагадаємо, наприкінці минулого року народні депутати України внесли зміни до Податкового кодексу в частині податку на нерухоме майно. Згідно з цими змінами, а саме – пунктом 266.5 Податкового кодексу, – розмір податку в 2016 році коливатиметься від 0% до 3% мінімальної заробітної плати за 1 кв. метр об’єкта житлової чи нежитлової нерухомості. Ставка встановлюється відповідним органом місцевої влади, а отже, різнитиметься в кожному регіоні, пише Станіславське ТБ з посиланням на 5 канал.

1 липня 2016 року розпочався відлік 60 днів, протягом яких українці мають сплатити цей податок. 60-денний термін спливе 28 серпня 2016 року.

Також заплатити за свою нерухомість мають ті власники квартир та будинків площа яких перевищує 60 та 120 метрів квадратних відповідно (або будинки і квартири загальною площею в 180 кв.м). Податок нараховується тільки на площу, яка перевищує вищезгаданий метраж.

Додамо раніше Міністерство фінансів України наказом №21 від 28 січня 2016 року затвердило новий порядок адміністрування податку на додану вартість (ПДВ).

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Телефонні шахраї спустошують рахунки жителів Івано-Франківщини, – поліція
Наступна : Міська рада зробила перший крок до узаконення комплексу “Парус”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×