Держгеонадра призупинила ліцензію на видобуток вуглеводнів на Прикарпатті для ПАТ “Укрнафта”

В середу, 31 серпня, Державна служба геології та надр Україна призупинила дію 14 ліцензій на видобуток вуглеводнів на Прикарпатті та Львівщині для ПАТ “Укранафта”.

Про це Станіславському ТБ повідомили у прес-службі нафтової компанії.

“ПАТ «Укрнафта» отримало ще одне повідомлення Державної служби геології та надр України про призупинення дії 14 спецдозволів на видобуток вуглеводнів на родовищах Івано-Франківської та Львівської областей. Згідно з наказом Держгеослужби № 253, роботи на цих родовищах можуть бути призупинені вже у вересні 2016 року. Серед основних причин – непогашена заборгованість по ренті”, – мовиться у повідомленні.

В компанії заявляють, що призупинення дії ліцензії призведе до негативних екологічних ризиків, таких як виникнення грифонів і нафтогазопроявів навколо свердловин, а також втрат технічних і технологічних характеристик свердловин, пов’язаних із тривалим простоєм. Окрім цього, кажуть в ПАТ “Укранфта”, роботу можуть втрати 1800 людей.

Тим не менш, в Держгеонадрах стверджують, що за ПАТ “Укрнафта” тягнеться податкова заборгованість. Тож в службі чекають повідомлення від ДФС про виплату компанією податкових зобов’язань.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Україну визнали найдешевшою для проживання іноземців
Наступна : На Прикарпатті застрелився мисливець

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×