Депутати відмовились скасувати скандальне рішення по вулиці Макогона

Мешканці вулиць Макогона, Подільської, Лермонтова, Богунської, Кобилянської, Косівської та інших, де планується скандальне будівництво 33-х багатоповерхівок, сьогодні знову пікетували сесію міської ради.

Читайте також: У Франківську мешканці вулиці Макогона пікетують сесію міської ради. ВІДЕО STV

Люди вимагають аби депутати скасували рішення прийняте 8 липня, щодо затвердження детального плану території у районі вулиць Крайківського – Макогона – Промислова, передає Станіславське ТБ.

«Попередньої сесії було прийняте рішення про затвердження детального плану території по вулиці Макогона. З цього приводу ми звернулися до мера і до цього часу відповіді не отримали. Звернулися до прокуратури і теж ще не отримали ніякої відповіді. Я думаю, що у депутатів і пана мера, є підстави знову внести це питання у порядок денний. Наша позиція така – скасувати попереднє рішення», – заявив представник громади Олексій Замковий.

Чоловік каже, що громадські слухання як такі не проводились і про них ніхто людей не повідомляв. Мовляв, кілька працівників харчосмакової фабрики не можуть вирішувати долю мешканців вулиць.

«Незнаю, на скільки зручно архітектор запланував життя мешканців району, якщо вони будуть дихати один одному в спину. Якщо ви скасуєте рішення попередньої сесії, це не буде проявом вашої слабкості, а проявом сили», – підкреслює Замковий.

Жителі нарікають, що наразі їм і так не вистачає місця, а тут ще район хочуть забудувати 33-ма багатоповерхівками.

«Діти не мають де гратися, не мають спортивних майданчиків. Я ваш прошу, виправити свою ж помилку», – каже представник громади.

У свою чергу міський голова запропонував провести до 20 вересня громадські слухання, і вже на них відкоригувати детальний план території, визначити у ньому місце для зеленої зони та дитячого садочку.

«Сесія десь буде на кінець вересня, до того часу провести громадські слухання, сісти із громадою і відкоригувати детальний план території. Розумію, не всі з цим погодяться, але я вважаю, що це буде правильне рішення», – каже Руслан Марцінків.  

У свою чергу заступник міського голови Олексій Кайда запевнив мешканців, що жодних містобудівних умов та обмежень на цю ділянку ще не було видано.

Однак позиція громади одностайна, нехай спочатку депутати скасують попереднє рішення, а вже тоді вносять зміни до детального плану.

Депутат Мстислав Тарас заявив, що підготував проект рішення про скасування рішення сесії міської ради від 8 липня про затвердження детального плану території у районі вулиць Крайківського – Макогона – Промислова. Тільки 11 депутатів проголосували «за», щоби включити це питання у порядок денний, 21 депутат утримався, 11 проти. Голосування викликало обурення у мешканців, які були присутні у залі засідання. Люди із криками «Ганьба» покинули сесію.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Як іванофранківці святкують Яблуневий Спас. ВІДЕО STV
Наступна : Американський журналіст отримав більше 200 тис долл з “чорної бухгалтерії” ПР, – Лещенко

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×