Депутати відмовились надавати громаді Франківська статус “юридичної особи публічного права”, бо це “неконституційно”

Депутати Івано-Франківської міської ради відмовились голосувати за пропозицію ініціативної групи про надання територіальній громаді міста статусу “юридичної особи публічного права”.

У своїй доповіді, представник ініціативної групи, директор міського парку Володимир Ротару зазначив, що у міської громади на сьогоднішній день немає такого статусу  і таким чином вона не може реалізовувати своє законне право як власник майна в повному обсязі.

Окрім цього, ще півроку тому активісти зібрали більше 2 тисяч підписів містян на підтримку ініціативи.

В свою чергу, депутат від “БПП” Андріан Волгін звернувся до Ротару, аби той зайнявся озером в парку, яке висихає, а вже потім виголошував 15-хвилинні промови. 

Слова Волгіна підтримав мер Марцінків. та закликав депутатів не голосувати за пропозицію активістів.

Юридична служба міськради зауважила, що ініціативна група хоче створити паралельний орган місцевого самоврядування, а це суперечить Конституції України

Ми вважаємо, що ні в якому разі не можна допустити реєстрацію даного органу, – вважає керівник юридичної служби Надія Кедик.

В результаті, депутати міської ради відмовилися голосувати за пропозицію інціативної групи щодо статусу територіальної громади міста.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Уже другий день у Франківську два будинки не опалюється
Наступна : “Ми хочемо з січня нормально людей возити, а не по судах їздити”: в Івано-Франківську відбувся протест місцевих перевізників. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×