Депутати не змогли перевести директорів шкіл на контрактну форму трудового договору

Сьогодні, 18 серпня, на сесії міської ради депутати не прийняли положення «Про порядок призначення на посаду керівників навчальних закладів Івано-Франківської міської ради», передає Станіславське ТБ.

Згідно цього проекту рішення, впровадження контрактної форми трудового договору мало бути запроваджене із керівниками загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Крім того, департамент освіти та науки повинен був затвердити графік звітування керівників на сесію міської ради.

Ще під час внесення цього питання у порядок денний, депутати неоднозначно висловлювались щодо проекту рішення. Тоді мер заявив, що цей проект покликаний звільнити з керівних посад директорів похилого віку.

Так, в Івано-Франківську працює 19 керівників освітніх закладів віком від 61 до 70 років. Натомість, директорів, яким менше 40-ка років тільки двоє.

У свою чергу дуже гостро щодо цього рішення висловився депутат Петро Чміль.

«Я теж за це, аби пенсіонерів керівників, яким є 70 років відправляти на відпочинок. Замість того, щоб подякувати, ми ціле літо тероризуємо директорів пиши заяву на відпустку з послідуючим звільненням. Тому я вважаю, що це питання потрібно доопрацювати», – зазначив депутат.

Пізніше слово взяла секретар міської ради Оксана Савчук.  

«Мені дуже прикро, що деякі працівники департаменту освіти, коли пішли навіть зняли ламінат зі свого кабінету. Вони, що клали його за свій рахунок?», – каже секретар.

Дискусія не вщухала і щодо визначення членів конкурсної комісії, яка призначатиме директорів. Секретар міської ради Оксана Савчук зазначила, що в ній можуть брати участь депутати, освітяни і навіть представники громадських організацій. У свою чергу депутат Ірина Кулинич запропонувала у цій частині рішення чітко зазначити, яка кількість членів комісії має бути і хто до неї буде включений, та навіть, щоби кожна фракція направила у неї свого представника. Однак депутати не прийняли цю поправку.

Наступну пропозицію внесла секретар Оксана Савчук, яка запропонувала, що до конкурсної комісії з правом дорадчого органу має право увійти будь-який депутат.  

Однак, після тривалих дискусій депутатам не вистачило одного голоса (21 “за”) аби прийняте цей проект рішення.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Тисменицькій трасі загорівся автомобіль. ФОТО
Наступна : 775-річчя Коломиї: у місті встановили новий рекорд України з 775 хористів. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×