Депутати Івано-Франківської облради внесли питання про відставку Ольги Галабали до порядку денного

Сьогодні, 31 березня, на другому пленарному засіданні четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради VII демократичного скликання мали розглядати питання щодо дострокового припинення повноважень заступника голови обласної ради Ольги Галабали.

Загалом таке звернення підписало 32 депутати, зокрема від ББП “Солідарності” та “Об’єднання “Самопоміч”. Відставку Галабали хотіли розглянути після обіду, однак, одна з депутатів ВОЛІ зачитала статтю з місцевого самоврядування щодо розгляду припинення повноважень особи, яка стверджує, що якщо 32 депутати підписали звернення, то це ще не означає, шо треба включати його без голосування до порядку денного. До того ж вона зазначила, що невпевнена, що всі 32 депутати є в залі і попросила дотримуватись регламенту, повідомляє Станіславське ТБ.

Олександр Сич пообіцяв визначити чи внести це питання до списку порядку денного. Депутат від ВОЛІ Ольга Федишин каже, що перед початком сесії не роздали таке звернення депутатам.

“Щоб ми не опинился в патовій ситуації, я кладу на голосування це питання”, – заявив Сич

Результат лічильної комісії такий: 67 – за, 7 – утрималися,  1 – проти.

Сич запропонував поставити на поіменне голосування це питання, щоб переконатися чи є всі 32 депутати, що підписали звернення і надав розпорядження Гладію як першому заступнику.

Результати поіменного голосування такі: 43 – за, 8 – проти, 22 – утрималось. Рішення підтримали депутати від “Самопомочі”, “БПП” та “Укропу”.

В результаті питання внесли до порядку денного і розглядатимуть його першочергово після обіду. У свою чергу Сич додав, аби депутати зібралися фракціями і добре обдумали своє рішення. Натомість, наголосив Галабалі, щоб вона готувалася до виступу перед депутатським корпусом.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатські нардепи відмовилися підтримувати реформи в ІТ-сфері
Наступна : В Івано-Франківську з університету нафти і газу через загрозу вибуху евакуйовують студентів. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×