Депутати Івано-Франківської облради будуть звертатися до ВРУ та КМУ через втрату коштів

Сьогодні, 14 січня, напередодні 3 сесії Івано-Франківської обласної ради розпочалось засідання президії, передає Станіславське ТБ.

На засідання прийшли 15 членів президії з 20-ти. Тут будуть розглядатися питання, які завтра прозвучать на сесії облради.

Порівняно з минулим роком у 2016 році на 116 млн грн зменшиться бюджет на важливі галузі. Це все призведе до розбалансування.

Депутати звернуться до ВРУ та КМУ щодо розбалансування галузей цільового спрямування екологічного податку. Депутати кажуть, що треба внести зміни до закону, або ж компенсувати втрати – 116 млн грн.

Закон Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо цільового спрямування екологічного податку набрав чинності з 1 січня 2016 року. Детальніше  читайте ТУТ.

Нагадаємо, згідно порядку денного депутати на  2 сесії Івано-Франківської обласної ради, 7 грудня,  обрали президію з 20 депутатів. Список ТУТ.

Як відомо, до Івано-Франківської обласної ради увійшли 6 політичних партій. Виборці віддали їм свої голоси у такій послідовності: БПП “Солідарність” – 23 депутати (21,82%), ВО “Батьківщина” – 18 депутатів (16,62%), ВО “Свобода” – 16 депутатів (14,95%), УКРОП – 12 депутатів (10,91%), “Об’єднання “Самопоміч” – 8 депутатів (7,42%), ВОЛЯ – 7 депутатів (6,62%). СПИСОК ДЕПУТАТІВ ТУТ.

Читайте також: 

Перша сесія облради офіційно завершилась, друга – не за горами. ФОТО

У цьому другому скликанні діятиме одинадцять постійних депутатських комісії, повідомив Олександр Сич.

Сич зробив зауваження Винограднику на сесії облради. Депутати підтримали Сича

Василь Попович виступив на сесії облради “За люстрацію”

Читайте також: Підприємці, чиновники, освітяни і безробітні: новий склад Івано-Франківської обласної ради. ІНФОГРАФІКА

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську міру запобіжного захожу для другого підозрюваного у справі зґвалтування неповнолітніх обиратимуть у закритому режимі
Наступна : Франківці просять владу забрати “професійних жебраків” із міських вулиць. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×