Депутат Соловей готує звернення до правоохоронних органів щодо діяльності фірми “ПБС” нардепа Шевченка.

Про це в обговоренні під повідомленням вказав депутат. Заявивши, що готує відповідні звернення до правоохоронних органів.

“Межі цинізму і бажання заробити грошей немає межі. Вчора на екстренній нараді представник ПБС Родзоняк заявив, що якщо їм не віддадуть будувати дорогу Р-24 вони зірвуть тендер та почато робіт подачею заяви до Антимонопольного комітету. Не відкрию секрет коли скажу, що Родзоняк це фунт, який діє в інтересах відомого івано-франківського народного депутата. Саме тому звертаюсь до нього і попереджую, що якщо він зірве будівництво “дороги життя” для мешканців Косівського та Верховинського районів я оприлюдню:
1. Хто реально вибиває гроші на будівництво доріг, а хто на цьому будівництві заробляє міліони прикриваючись масовим піаром про нібито якість будівництва.
2. Хто з народних депутатів “кришує” цей процес?
3. Як і за що було звільнено керівника САД в Івано-Франківській області?
4. Скільки міліонів і скільки кілометрів можливих відремонтованих доріг коштують перемоги компанії ПБС на тендерах.
5. Як прикриваючись депутатським мандатом здійснюється тиск на проектні організації та тендерні комітети з метою прийняття рішень в внтересах однієї компанії?
P.s. Зважаючи на те, що мій пост стосується мого колеги по фракції в парламенті я здійснював всі непублічні заходи для того щоб не допустити цього. Нажаль результату не дало. Іншого шляху як публічність я не бачу. Вперше за останні 10 років вдалось передбачити 75 млн в бюджеті для ремонту дороги Р-24 і зроблю все, щоб не дозволити зірвати цей процес деяким народним депутатам, які діють виключно в своїх меркантильних інтересах”, повідомив у себе на сторінці у фб нардеп Юрій Соловей.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Операція на відкритому серці тепер реальна в Івано-Франківській ЦМК лікарні. ФОТО
Наступна : Автохам: “я тобі зуби виб’ю!”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×