Делегація університету ім.Марії Кюрі-Склодовської м.Люблін (Республіка Польща) відвідала Прикарпатський університет. ФОТО

Вчора, 22 березня, Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника відвідала делегація Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської м.Люблін (Республіка Польща).

У рамках відвідин відбулася зустріч ректора університету, професора Ігоря Цепенди з високоповажними гостями, у якій взяли участь: з польської сторони – проректор Університету ім.Марії Кюрі-Склодовської, професор Урсула Бобрик, декан відділу політології Гжегож Януш, заступник декана відділу політології Марек Пуетраш, директор Центру Східних студій Валенти Балюк, уповноважений декана відділу політології Войчех Сокул, координатор Угоди щодо спільної реалізації навчальних програм Беата Сурмач; з української сторони – проректор з наукової роботи Андрій Загороднюк, проректор з науково-педагогічної роботи Галина Михайлишин, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин, директор Інституту історії, політології і міжнародних відносин Микола Кугутяк, директор Інституту мистецтв Анатолій Грицан, завідувач кафедри міжнародних відносин Ігор Гурак, завідувач кафедри політичних інститутів та процесів Василь Марчук, завідувач кафедри політології Василь Климончук, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ПНУ ім. В. Стефаника.

Під час зустрічі ректор Ігор Цепенда подякував польським колегам за візит та розповів про основні напрями діяльності університету,зокрема, щодо міжнародного співробітництва. В цьому контексті він відзначив добру співпрацю Прикарпатського національного університету з вищими навчальними закладами Республіки Польща щодо обміну студентами, викладачами, проведення наукових конференцій, реалізації спільних проектів. Щодо останнього, то ректор звернув увагу польських колег на міжнародному проекті відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван», який Прикарпатський національний університет реалізує спільно з Варшавським університетом, та запропонував долучитися до нього.

 

У свою чергу проректор Університету ім.Марії Кюрі-Склодовської, професор Урсула Бобрик розповіла присутнім про діяльність свого вищого навчального закладу і висловила зацікавленість у подальшій міжнародній співпраці, яка в першу чергу, як зазначила вона, є потрібною для студентства. Також представники польської делегації передали у дарунок для Наукової бібліотеки нашого університету друковані видання своїх науковців.

 

У рамках програми зустрічі ректор Прикарпатського національного університету, професор Ігор Цепенда та проректор Університету ім.Марії Кюрі-Склодовської м.Люблін підписали спільну Угоду про співпрацю між вищими навчальними закладами щодо реалізації програми подвійних дипломів для освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» за спеціальностями “міжнародні відносини” і “політологія”. Відповідний протокол, який розкриває механізм реалізації Угоди, підписали директор Інституту історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету Микола Кугутяк та декан відділу політології Університету ім.Марії Кюрі-Склодовської м.Люблін Гжегож Януш.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Фірма “ПБС” івано-франківського нардепа Шевченка отримала з держбюджету ще 103 млн грн на ремонт дороги до “Буковелю”
Наступна : “Видавництво Старого Лева” випустить нову книжку видавця з Івано-Франківщини Василя Карп’юка

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×