Делегація із Прикарпаття вз’яла участь у міжнародному економічному форумі, що відбувся у Львові

8 жовтня представники області взяли участь у XV Міжнародному економічному форумі «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність».
 
Захід об’єднав представників бізнесу, науки і влади з метою сприяння модернізації та інтеграції економіки, реалізації інвестиційних проектів і впровадження інноваційних технологій, подальшого розвитку регіональної та транскордонної співпраці.

З вітальним словом до учасників звернулися голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, міський голова Львова Андрій Садовий, президент Польсько-Української Господарської Палати з польської сторони Яцек  Пєхота, президент Польсько-Української Господарської Палати з української сторони Олександр Шлапак, Надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук.

На засіданні секції «Залучення інструментів міжнародної технічної допомоги для розвитку туристичної галузі: можливості і перспективи» начальник управління туризму та міжнародної технічної допомоги департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації Наталія Гасюк презентувала досвід Івано-Франківщини у залученні міжнародної технічної допомоги, зокрема результати та подальші кроки з реалізації проекту «Івано-Франківська область – край для туризму».

На пленарних засіданнях та секційній роботі учасники обговорили питання створення та функціонування індустріальних парків, перспективи розвитку промисловості, туристичної сфери. В обговоренні використання відновлювальної енергії та концепції ресурсоефективного та чистого виробництва взяла участь начальник відділу ефективного використання енергоресурсів та енергозбереження департаменту промисловості Івано-Франківської облдержадміністрації Людмила Петришин

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Випускник Прикарпатського університету увійшов до рейтингу кращих українських економістів
Наступна : На Снятинщині селяни провели попереджувальну акцію аби привернути увагу до розбитих доріг

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×