socico

Декомунізація по-харківськи: вулиця у честь Губки Боба і проспект імені Джона Ленона

Восени декомунізація в Харкові перейде в активну фазу. Мешканці всіх районів міста зможуть взяти участь у громадських слуханнях і визначитися, які назви для вулиць і площ їм миліше.

Як передають ВЕСТИ харків’яни віддають перевагу місцевим діячам науки і культури. Лідери громадських симпатій -сім’я Алчевських, з якої вийшли відомі в місті промисловці, педагоги, вчені та меценати. Городяни просять уважити першого кінематографіста Альфреда Федецького і навіть легендарного фабриканта Вішаки, завдяки якому всі харків’яни називають плечики для одягу «тремпелів”.

Деякі дотепні активісти вирішили відзначитися і придумали для харківських вулиць імена мультиплікаційних героїв і знаменитих музикантів. Улюбленцем таких жартівників став проспект Леніна, який запропонували перейменувати на проспект Джона Леннона або Боба Марлі.

«Є пропозиція назвати яку-небудь вулицю на честь Губки Боба з мультфільму. Ще один жартівник запропонував перейменувати один з бульварів в бульвар Гарячої Води. Але це все – приколи. 80% пропозицій щодо перейменування – досить серйозні », – розповів секретар топонімічної комісії міськради Олексій Хорошковатий.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Чернівецьких маршрутках встановлюють пристрої для підрахунку пасажиропотоку
Наступна : У серпні стартує Всеукраїнський профілактичний рейд «Урок». Надвірна долучиться також.

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×