“Чистильщик” ГПУ Петро Шкутяк: “Я не планував кар’єру в прокуратурі, мене запросив Юрій Луценко”. ВІДЕО

Інспектор Управління внутрішньої безпеки і керівник робочої групи з перевірки доброчесності прокурорів іванофранківець Петро Шкутяк у програмі “Княжицький” на телеканалі “Еспресо TV” розповів, як потрапив на посаду та поділився своїми сподіваннями щодо майбутнього.

За словами пана Шкутяка, на цю роботу він не влаштовувався і навіть не думав про це. В ГПУ його запросив особисто Юрій Луценко.

“Заочно були знайомі, хтось йому (Юрію Луценку – ред.) мене рекомендував, і він зателефонував. Я спочатку сумнівався, чи мені їхати, тому що діти, сім’я, я тільки-но, можна сказати, повернувся. Але він переконав мене, що важливо приїхати. І я надіюся, що ми почнемо цю перевірку доброчесності, якийсь перший етап такий завершимо – цьогорічний, і буде сформована, можливо, нова генінспекція, яка фактично візьме на себе ці функції, і вже така потреба в мені відпаде…”, – згадує Петро Шкутяк.

До теми. “Чистильник” ГПУ Петро Шкутяк розказав, як перевірятиме прокурорів на доброчесність. ВІДЕО STV

“Чистильник” прокуратури сподівається, що повернеться до Івано-Франківська вже за рік.

“Я і не планував якоїсь кар’єри такої. Але по Закону «Про очищення влади» я на сьогоднішній день люстрований – я півтора року працював головою адміністрації при президенті Януковичі, тобто будь-яких таких посад я не можу займати”, – сказав пан Шкутяк.

На новій посаді Петро Шкутяк заробляє 3,5 тисяч гривень на місяць.

“У прокурорів там вища трохи зарплата. Але я кажу, що ніхто про це не запитав. Зрозуміло, що з цього місця люди вирішують комерційні питання, тобто воюють між собою за бізнес, за ще щось. Так це означає інше, що, роблячи це, вони не виконують тих функцій, які вони мають виконувати. А це означає, що в державі відбувається збій, і це погано”, – зазначив він.

Повне інтерв’ю Петра Шкутяка можна переглянути у відео.

/ головне фото із сторінки Петра Шкутяка у Facebook

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Збільшені штрафи п’яних водіїв не зупинили: франківці продовжують сідати за кермо у нетверезому стані
Наступна : На Івано-Франківщині рибохорона затримала “на гарячому” чергового браконьєра. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×