socico

Чиновники не підтримали проведення Міжнародної велогонки HorizonCup DHI 2015 на Прикарпатті

Міжнародна велогонка по швидкісному спуску HorizonCup DHI 2015 (раніше відома як BukovelHorizonCup DHI 2015) змінює назву і місце проведення. Гонка відбудеться 22-24 серпня 2015 року, але не в Буковелі, а в іншому карпатському курорті — с. Пилипець Міжгірського району Закарпатської області.

Зміна локації пов’язана з бажанням організаторів провести міжнародне змагання на найвищому рівні, – йдеться у повідомленні Федерації велосипедного спорту України, передає KarpatNews.

У ході підготовки в Івано-Франківській області виникли деякі складності, як з будівництвом траси в Буковелі, забезпеченням необхідної інфраструктури для проведення гонки по швидкісному спуску, так і з комунікаціями з місцевими чиновниками.

За 20 днів до старту ще ніхто не приступав до будівництва траси, а в добавок обласна адміністрація відмовилася надавати будь-яку підтримку змаганням, а це означає, що немає “швидких”, немає рятувальників. Для нас же безпека і престиж гонки — на першому місці, тому прийнято рішення про зміну локації”, — розповів Олександр Башенко, президент Федерації велоспорту України. Гірський курорт Пилипець знаходиться в 135 км від Ужгорода та в 190 км від Львова, де є міжнародний аеропорт. Дістатися до карпатського курорту нескладно. Якщо мова йде про потяг, то потрібно доїхати до станції Воловець, а від Воловця до Пилипця ходять маршрутні таксі. На автомобілі по трасі Київ-Ужгород треба доїхати до села Нижні Ворота, а потім звернути на дорогу Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я. Про умови змагань читайте за посиланням

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Вчора в Івано-Франківську знімали програму “Ревізор”.
Наступна : Як контролювати міліцію через інтернет? ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×