Чотирирічна Софійка з Прикарпаття потребує допомоги. ФОТО/ВІДЕО

Маленька Софійка Кіселюк, яка живе у цілковитій тиші і напівсліпоті та від якої відмовилася рідна мама досі потребує допомоги.

Дівчинка народилася сліпою на одне око. Зараз чотирирічна дівчинка живе зі своїм татом. Мати, дізнавшись про хворобу дівчинки від дитинки відмовилася і батько самотужки виховує та доглядає за хворим малятком від самого народження. Дівчинка глуха на обидва вуха, та бачить тільки на 50% на одне ліве очко. Незважаючи на всі прогнози лікарів, про те , що дитинка не буде ходити, батько своїм доглядом довів інше! У два рочки Софійка пішла, а зараз навіть бігає! Маленька росте без обіймів та любові мами, і тому постійно горнеться до усіх тьоть, яких зустрічає, від цієї щирої дитячої любові і міцних голодних обіймів, просто сльози на очах.

Софійку вже обстежили в Одесі. При поступленні у Центр дитячої офтальмології, Софійка пройшла огляд у педіатра та інших спеціалістів поліклініки, які направили її у стаціонар. Наступного дня дівчинку оглянула її лікуючий лікар та разом з анестезіологом дали дозвіл на проведення дитині обстеження очей під наркозом. Коли прийшли результати цього обстеження, Софійку оглянула професор інституту ім. Філатова, яка разом з лікуючим лікарем та звідуючою дитячим відділенням встановили діагноз та дали подальші рекомендації по лікуванні дівчинки. Новий діагноз для правого ока звучить так: “Вроджений порок розвитку, синдром Петерса. Вроджене помутніння рогівки. Ектопія зіниці”, для лівого: “Еметропія”. Розповіли про можливе хірургічне лікування, а саме – сфінктеректомія з оптичною ціллю. Пояснили, що пересадка рогівки не підходить у цьому випадку, бо у Софійки помутніння на правому оці покрило половину її власної рогівки, а інша половина – прозора, лікарі не будуть видалятицю здорову половину, щоб пересадити чужу донорську і не знати, чи та взагалі приживеться.

Найголовніше те, що Софійка може чути і бачити, для цього їй необхідні кохлеарні імпланти.

Поспілкувавшись з батьком дівчинки журналіст Станіславського ТБ дізнався, що певну суму на лікування вже вдалося зібрати, однак, наші лікарі не можуть провести потрібну операцію. Клініка де можуть її провести знаходиться у Німеччині і зараз тато дитини планує відвезти Софійку туди на консультацію. Таку операцію можна зробити лише до 5-6 років, тому часу, щоб зібрати потрібну кількість коштів обмаль.

Кожен небайдужий може допомогти Софійці зібрати кошти на консультацію та лікування у німецькій клініці і подарувати дівчинці змогу добре чути та бачити.

 

Банківські реквізити: ЧОБО «Майбутнє України»
п/р 26000347976 в ЧОД АТ «Райффайзен Банк Аваль»,
МФО 380805, Код ЭДРПОУ 37830229.
Призначення платежу: Благодійна допомога Кіселюк Софійці.
Для допомоги батьку Софійці у побутових потребах:№ картки ПриватБанку 5168 7572 8057 0658
Кіселюк Михайло Васильович
Тел. 0502436971 Марта Левченко (волонтер)

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Чоловік, який обікрав калуську міську раду, отримав 3,5 роки тюрми
Наступна : На Івано-Франківщині 17 людей перебувають в реанімації через грип, троє у важкому стані

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×