Чоловік, що ледь не спричинив екологічну катастрофу у Коломиї відбудеться штрафом

Минулого тижня соцмережі сколихнули світлини коломийської річки Млинівка, вода у якій стала неприродного зеленого кольору. Фотографії відразу викликали резонанс у місцевої влади. Невдовзі вдалося вияснити і причину такого казусу, передає Станіславське ТБ.

Читайте також: У Коломиї кажуть, що річка Млинівка позеленіла через безсовісного місцевого, що викинув невідому речовину у воду.

 

Виявляється, екологічну диверсію зробив син колишнього військовика, який служив на аеродромі у Корничі. Очевидно ще за служби чоловік притягнув додому цей засіб за українським принципом «най ми буде». Лежав він, лежав, аж поки господарі не почали наводити лад. Разом із сміттям коломиянин кинув у річку і пакет, який в момент забарвив Млинівку у зелений колір, пише “Дзеркало Коломиї”.

За словами інспектора санітарно-екологічної служби комунального підприємства “Коломийська муніципальна дружина” Романа Савінського,  конкретні висновки робити ще зарано, оскільки воду віддали на аналіз до Івано-Франківська, а результатів ще немає. Єдине, що можна говорити достеменно, – речовина, яку викинули у воду,  не фарба, а сильний окисник. На землі вона стає коричневого кольору, на металі – червоною, а у воді – зеленою.

“Хоча Млинівка впадає в Прут, загрози, що ця речовина потрапить у питну воду для коломиян немає. Справа в тому, що водозабір стоїть до впадіння Млинівки у Прут. А от для мешканців Снятина та Чернівців загроза є” – каже Роман Савінський.

Прокоментував ситуацію і заступник міського голови Коломиї з комунальних питань Богдан Федорук.

За його словами, на чоловіка наклали адміністративний штраф максимального розміру, а це понад 1000 гривень. Також чиновник повідомив, що цей випадок змусив почати  активніше боротися із забрудненням річок мешканцями міста, які каналізаційні стоки зі своїх господарств спрямовують просто у міські річки.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині оголошено штормове попередження
Наступна : Ректор університету попався на спробі дати хабар заступнику Міністра освіти

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×