Члени сімей загиблих в АТО отримають пільги з Івано-Франківського міського бюджету

З 1 липня поточного року запроваджено новий порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, який передбачений постановою Кабінету Міністрів України №389 від 4 червня 2015 року.

За інформацією директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської міської ради Олександри Заклинської, якщо середньомісячний дохід сім’ї з розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710 грн) такі категорії як члени сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції втрачають право на користування пільгою на житлово-комунальні послуги з коштів державного бюджету.

З метою забезпечення соціальної справедливості та захищеності таких сімей, 17 вересня на засіданні виконкому одноголосно було прийнято рішення щодо розгляду на сесії Івано-Франківської міської ради пропозиції надати членам сімей  загиблих учасників АТО пільгу на оплату житлово-комунальних послуг у розмірів 100% з міського бюджету.

На чергову сесію Івано-Франківської міської ради буде подано проект щодо внесення змін  до Положення про порядок звільнення учасників бойових дій АТО, членів їх сімей, членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції та учасників АТО, членів їх сімей – мешканців Івано-Франківська від сплати за житлово-комунальні послуги, яке затверджене рішенням сесії Івано-Франківської міської ради №1620-51 від 16 січня 2015 року. Пільги надаватимуться членам сімей загиблих учасників АТО з коштів міського бюджету.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Виходець з Прикарпаття став послом України у Канаді
Наступна : Франківські рятувальники дістали з траншеї чоловіка, якого засипало землею. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×