“Чернігівське” готове витрати на франківський еко-проект з облаштування велопарковок 120 тис грн | Stanislavske.TV

“Чернігівське” готове витрати на франківський еко-проект з облаштування велопарковок 120 тис грн

Десятки учасників з 15 областей України, 49 оригінальних екологічних ідей, а також 1 354 360 гривень на реалізацію 10 проектів-переможців. Такі підсумки всеукраїнської екологічної програми «Будуймо ЕКО Україну разом!», організованої за підтримки еко-бренду «Чернігівське», інформують Вікна.

Еко-проект «Ecouniversity» з Івано-Франківська став одним з 10 переможців програми. Ініціатива буде реалізована до кінця жовтня 2015 року. На втілення проекту в життя компанія планує витратити до 120 000 гривень.

 За підсумками голосування журі одним з переможців програми став еко-проект з облаштування велопарковок поблизу навчальних та практичних корпусів Івано-Франківського національного медичного університету. Автор проекту «Ecouniversity» і координатор студентської ініціативи «РОВЕР В МЕДІ» Андрій Глущук має намір обладнати місця для паркування еко-транспорту. На його думку це сприятиме розвитку велосипедного руху у місті та пропагуванню здорового способу життя серед студентів та співробітників університету. 
 

Напишіть відгук

Про автора

Читайте також

Яндекс.Метрика
Вхід


Зареєструватися
×