Через внутрішньопартійний конфлікт прикарпатська “Самопоміч” тріщить по швам

В Івано-Франківському обласному осередку партії “Об’єднання “Самопоміч” розгорівся новий конфлікт. Як вдалось з’ясувати журналістам Stanislavske.tv, однією з причин конфлікту стала внутрішньопартійна боротьба за керівництво фракції партії “Об’єднання “Самопоміч” в Івано-Франківській облраді.

Даний конфлікт виник між Богданом Станіславським та Тарасом Виноградником, а також членами партії, які підтримували цих кандидатів. Загострення конфлікту спричинило повідомлення Миколи Гавриляка на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Таке повідомлення викликало обурення у членів партії “Об’єднання “Самопоміч”, що призвело до критики на адресу самого Гавриляка та таких дій, які не входять в його компетенцію.

“Миколо, з всією повагою, але наведена тобою заява є некомпетентною та вводить твоїх друзів та підписників в оману. Негарно так робити. Дійсно, було засідання фракції. Розглядалось питання щодо внесення на розгляд виконкому потенційної кандидатури на посаду керівника фракції. Однак, затверджується кандидатура виконкомом. Ці всі процедури передбачені партійними документами. Вони мали місце щодо діючого керівника фракції. Щодо твоїх висновків – вважаю їх проявом принципу “що не дочув – те додумав”, – зазначив Тарас Жарський. 

Також дану ситуацію прокоментував і депутат Івано-Франківської обласної ради Святослав Никорович:

“Був на фракції, брав участь у голосуванні. Микола Гавриляк, прикро, що ти вручаєшся у роботу депутатів і при цьому дезінформуєш. За Богдана проголосували 5 депутатів при необхідних мінімальних 2\3 (5,33 – тобто 6 депутатів). Дуже негарно з твого боку … сподіваюся, ти зробиш висновки і вибачишся у депутатів за дурний вчинок”, – пояснив Никорович.

У суботу, 19 грудня, відбулися загальні збори партії “Об’єднання “Самопоміч”, де серед важливих питань обговорювали поведінку кількох членів партії, які своїми діями дескредитують дану політичну силу.

“Просто зараз відбуваються загальні збори партії “Об’єднання “Самопоміч”.  Присутні тільки “угодні” члени партії.  Я, як і багато інших членів партії, випадково дізнався про збори, які відбуваються о 15:00 15 хв після їх початку.  Багатьох просто не повідомили.  Пишу публічно, бо інших варіантів доносити свою думку, як людини і члена партії, до обласного керівництва наразі більше не бачу. Збори покинув, вважаю їх фарсом і нелегітимними”, – прокоментував Микола Гавриляк збори “Об’єднання “Самопоміч”.

 Як вдалось з’ясувати журналістам Stanislavske.tv, на самих зборах відбулась словесна перепалка між Миколою Гавриляком та однопартійцями. Результатом зборів стало голосування присутніх членів партії “Об’єднання “Самопоміч” за виключення Миколу Гавриляка з партії і подання відповідних документів в центральних офіс партії.

“Це надзвичайно велика неповага до всієї команди, до людей, які в 2 рази старші за тебе, твої амбіції понад усе! От ти сам і зробив з нормальної команди і хати смітник, де у ФБ виложив недостовірну і брехливу інформацію, яка не має законного партійного підтвердження згідно вимог Статуту партії! А тепер обливаєш всіх брудом, і висловлюєшся “угодні чи неугодні”, і шукаєш виправдання! Сьогодні з’їхалося 10 районів, аби обговорити найважливіші питання та прийняти ряд рішень, які стосуються життя обласної організації в цілому! А також одним з питань вирішити подальшу долю твого перебуваня у партії!От і всі вирішили члени партії області з 10 районів виключити тебе з партії! Зрадникам не місце у команді, які не дотримуються партійної дисципліни, які діють проти волі всіх! От дійсно, як пише Іванка Мотрук, якби став депутатом, то що тоді можна доброго від тебе чекати, як виборцям так і нам соратникам по партії, коли в усіх витираєш ноги! Таке не припустимо!”, – про це повідомила Галина Самілів. 

“Це партія, а не клуб за інтересами. Повідомляти про загальні збори членів партії через закриту групу де 30 учасників, коли партійців 59, неправильно.
Є прописані процедури і їх не дотримано, бо знають, що ті 20 людей, які проголосували за таке рішення, заперечують своїм голосуванням всі демократичні принципи і засади діяльності “Самопомочі”.
Ну і якщо б все було за процедурою, то прийшли не тільки “угодні”, і таке ганебне голосування б просто було завалено.
Можна спробувати виключити мене з організації, але ж від цього правда не стане іншою.
Шануйтесь”, – додав Гавриляк.

“Про збори не було повідомлено. Це факт. Я навіть не уявляю чому. А взагалі, щось забагато конфліктів. Суди між партійцями. Спроби травити тих, хто має іншу думку і цілковите небажання порозумітися. Хто б що не казав – не така ідеологія повинна бути в Самопомочі. Я вважаю, що це дуже, дуже не правильно”, – зазначив Сергій Гвоздик.  

Варто зазначити, що у суботу на пошту редакції Stanislavske.tv прийшло повідомлення під назвою “Що приховує “бідний” Микола Гавриляк” з інформацією та цікавими подробицями його біографії. Читайте більше тут.

“Я вважаю, що таке повідомлення –  бажання мене спровокувати на більше глибокий конфлікт та такими методами очорнити мою репутацію. А що стосується подій у суботу, то це, на мою думку, фарс і небажання обласного керівництва прислухатися до думки однопартійців, які вимагають працювати згідно статуту та прописаних норм”, – повідомив Микола Гавриляк. 

Загалом, збори набрали суспільного розголосу. На даний час міська партійна організація звернулася до обласного керівництва з проханням прокоментувати події, які відбувалися у суботу. 

 

Цікаво й те, що це вже не єдиний конфлікт в обласному осередку. Нагадаємо, що на Прикарпатті вибори для “Самопомочі” не завершились, адже кандидат від ”Самопомочі” Марія Ткачук вимагає у судовому порядку припинити депутатські повноваження однопартійця Коцюра Сергія. Таким чином, у п’ятницю, 18 грудня, відбулося засідання ОВК, де комісія мала би  приймати конкретне рішення щодо Ткачук і Коцюра. Натомість засідання не набрало відповідного кворуму – з 18 членів з’явилося лише 9. Тому нічого не було вирішено і зустріч вкотре перенесли. 

До теми:

Боротьба за мандат однопартійців із “Самопомочі” триває: Ткачук нервує, бо “дуже” хочеться в облраду

БПП разом із верхівкою “Самопомочі” кулуарно вирішили позбутися Сергія Коцюра, – Ігор Ткач

Партія “Самопоміч” показує усім приклад, – Виноградник про боротьбу депутатів за мандат в облраду

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську молодіжний виконавчий комітет підбив підсумки роботи за рік
Наступна : На Прикарпатті учень 11 класу під час пожежі врятував життя інваліду

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×