Через розшук поліцією зятя Яроша, керівництво “Правого Сектору” Прикарпаття проведе брифінг

У розшуку МВС перебувають колишній і нинішній керівники івано-франківського осередку “Правого сектора” Василь Абрамів та Віталій Мартинов (Віктор Тихенький).

Про це повідомив івано-франківський “Правий сектор” у Facebook, пов’язавши їхній розшук із так званою “смітниковою люстрацією” щодо начальника Головного управління юстиції Василя Кавацюк. На сайті МВС справді ці особи значаться в розшуку.

Рошук Василя Абраміва
Рошук Василя Абраміва
 
Розшук Віталія Мартинова
Розшук Віталія Мартинова
 

У квітні минулого року в Івано-Франківську активісти влаштували Кавацюку “чистий четвер” за реєстрацію “Опозиційного блоку”: посадили його в сміттєвий бак, а потім облили зеленкою й закидали яйцями. Василь Абрамів є зятем Дмитра Яроша, колишнього очільника “Правого сектора”.

Нагадаємо, сьогодні 29 січня о 17 годині на Вічевому майдані відбудеться акція Правого Сектора “Волю в’язням режиму” та о 16.30 годині за півгодини до початку маршу керівництво Правого сектору проведе брифінг, на тему розшуку активістів “ПС”, які брали участь у акції “Чистий четвер”. Місце проведення п’ятачок на Вічевому майдані.

Читайте також, МВС розшукує трьох членів “Правого сектора” з Івано-Франківщини

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сьогодні декілька вулиць Івано-Франківська залишаться без світла та води
Наступна : В Івано-Франківську у реанімації померла жінка, ймовірно, від пневмонії

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×