Сьогодні, 24 січня, відбулися збори Івано-Франківського обласного штабу та районних керівників НВР «Правий сектор», під час якого відбулися зміни у керівництві області.
На зборах було доведено рішення Центрального Проводу НВР «Правий сектор» відсторонити Андрія Подільського з посади керівника ГО «Правий сектор – Прикарпаття» і політичної партії та вивести з Івано-Франківського обласного штабу. А на його місце призначити т.в.о. Масевича Романа, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на офіційну сторінку Івано-Франківського обласного штабу НВР «Правий сектор».
У зв’язку із ситуацією, що виникла під час похорону друга «Семена», з розповсюдженням листівок із Некрологом – з однієї сторони та заяви під назвою «Правий сектор» залишається організованою силою українського народу» – з іншої, а саме звинуваченнями про розміщення банківських реквізитів ГО «Правий сектор – Прикарпаття» та карткового рахунку на ім’я Мартинов В.Є. в нижній частині, нібито з метою збору коштів, не відповідає дійсності, оскільки нижня частина з реквізитами та контактними даними є невід’ємною частиною будь-якого документу чи поліграфічного видання Івано-Франківського обласного осередку НВР «Правий сектор».
“У зв’язку з тим, що на листівці із Некрологом також було розміщено заяву «Правий сектор» залишається організованою силою українського народу», повідомляємо, що розміщення даної заяви було недоречним в даній ситуації, а також те, що дану листівку було розроблено Андрієм Подільським без відома обласного штабу НВР «Правий сектор»”, – йдеться у повідомленні
Також Андрія Подільського зобов’язано надати пояснення з вищенаведеного факту перед родиною та побратимами загиблого «Семена».
Івано-Франківський обласний осередок НВР «Правий сектор» приносить вибачення за непорозуміння і ще раз висловлює глибокі співчуття родині та побратимам Героя України друга «Семена».
Читайте також, у Правому секторі Прикарпаття відбувається “бунт” активістів. Створюється новий батальйон











